2737
2739
عنوان

چه قهوه ای بگیرم که کافئینش خیییلی بالا باشه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قهوه ربوستا ساشه ای نیست؟؟؟؟ اینی که خریدم عربیکاس

شایدباشن ولی اینا هیجوقت ی کیفیت قهوه ی دونی ک میخری یااسیابشو بخری نمیشه

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2728
ن اصله دوسال پیش کلاه سرت گذاشتن برو تونت چک کن

نو نت ۸ تومنیشم هس ربطی نداره 

مثل همون قضیه محصولات پوستی اوردینریه دیگه نگاه می‌کنی ۵۰ تومنیشم هست ۲۰۰ تومنیشم هست ۷۰۰ تومنیشم هس

دیگه اینو همه میدونن که تو بین قهوه ساشه ایا تقلبی علی کافه زیاااده 

شایدباشن ولی اینا هیجوقت ی کیفیت قهوه ی دونی ک میخری یااسیابشو بخری نمیشه

موکاپ بگیرم اون موقع چه مارک قهوه ای بگیرم که خیلی کافئین داشته باشه😑

من ترکم، آذری غیرتی جدی عادی هرکیم که باهام طرف شد اغلدی،گتدی،یاتدی 😎
نو نت ۸ تومنیشم هس ربطی نداره  مثل همون قضیه محصولات پوستی اوردینریه دیگه نگاه می‌کنی ۵۰ تومنی ...

دوست عزیز میگم اصل همون ۱۰ یا۸ تومنه بستگی داره مغازه چقدرروش سودبکشه وقتی دوساله نخریدی انقدچونه نزن من صدبارخریدم تقلب اصلم میشناسم...اصلا شمادرست میگی🤚

موکاپ بگیرم اون موقع چه مارک قهوه ای بگیرم که خیلی کافئین داشته باشه😑

رب استاکافینش بالاس عربیکا خوش عطرترو باکیفیت تره پس بایدمیکس بخری بگو ۷۰ ۳۰ برات اسیاب کنه برد قهوه فروشی خودش راهنماییت میکنه درضمن اگر قهوه رو تازه شروع کردی کافیین بالا استرسیت میکنه بهتره باکافیین ملایم ترشروع کنیی

2738
@ایلدا04     سلام قشنگم این دوست مون رو راهنمایی کن استاد قهوه🤭❤

سلام عزیزم به روی چشم 💙

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

من توصیه میکنم دستگاه اسپرسو یا موکاپات بخری چون اینطوری کافئین قهوه خیلی زیاد میشه و قابل مقایسه با ساشه ای ها نیست 

قهوه های کیلویی ( سنت) نسبت به ساشه ای ها کافئین بیشتری دارن

اول باید مشخص کنی چه طعمی رو از قهوه میخوای ترش یا تلخ؟ 

اگر ترش میخوای باید درصد عربیکا رو بیشتری بگیری اگر طعم تلخ میخوای باید روبوستا بگیری 

اما روبوستا نسبت به عربیکا کافئین بیشتری داره. 

اگر یک موکاپات موکا کرم که با قیمت 𝟔𝟎𝟎هزار به  بالا رو تهیه کنی میتونی ترکیب 𝟕𝟎/𝟑𝟎 روبوستا رو بخری . 

اگر میخوای کیلویی از کافه نخری میتونی برند های  بن مانو، کافی مافی، پندار  رو تهیه کنی 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶