2737
2734
خب اونا همش ساکتن یا حرف میزنن هم شوخی میکنن من نمیتونموارد گفت و گو بشم آدم شوخی نیستم به من میگن چ ...

شوهرت چی؟

اون باید شمارو وارد بحثا کنه تا کم کم یخت اب بشه راحت تر بشی با خانوادشون  =)

تازه عروسی بانو؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهرت چی؟ اون باید شمارو وارد بحثا کنه تا کم کم یخت اب بشه راحت تر بشی با خانوادشون  =) تازه ...

تازه عروسم شوهرم اصلا کنارم نمیشینه میشینه هم اینکارا نمیکنه مثلا انتظار داره من مستقل باشم

تو میتونی ❣️
تازه عروسم شوهرم اصلا کنارم نمیشینه میشینه هم اینکارا نمیکنه مثلا انتظار داره من مستقل باشم

باهاش صحبت کردی؟

منو همسرم برعکس بودیم دقیقا.خونه ما میاومد نمیتونست زیاد ارتباط بگیره 

بعد خودش بهم گفت خو تو باید منو وارد بحثا کنی دیگه😅

منم الان هر سری میریم ی بحثی را میندازم که اونم توش وارده قشنگ سه چهار ساعت سرش صحبت میکنن

باهاش صحبت کردی؟ منو همسرم برعکس بودیم دقیقا.خونه ما میاومد نمیتونست زیاد ارتباط بگیره  بعد خ ...

خیلی صحبت کردم کلا همه خانواده اخلاقشون اینه پرو اجتماعی ان ولی من خجالتی و ساکت هی هم توجه ها سمت من یعنی همش دعوامون میشه به من میگه چرا ساکتی چرا حرف نمیزنی 

تو میتونی ❣️
خیلی صحبت کردم کلا همه خانواده اخلاقشون اینه پرو اجتماعی ان ولی من خجالتی و ساکت هی هم توجه ها سمت م ...

بگو مدلمه خبب

من کلا ادم ساکتیم 

ندیده نشناخته که نگرفتت میدونسته اروم و ساکتی دیگه 

دست پیش بگیر 

منم اینطوریم خحالتی نیستما فقط ساکتم زیاد وارد بحثا نمیشم 

یه چند سری مادر شوهرم اینا گفتن منم با لبخند گفتم مدلمه کلا اینطوریم .. شما صحبت کنید گوش میدم

اولش سخته همه رو تو قفلن به مرور بهتر میشه 

اما با همسرت صحبت کن نمیشه یهو شخصیتتو عوض کنی اجتماعی شی که 

اونم باید درک کنه این حرفا چیه ..

2740
بگو مدلمه خبب من کلا ادم ساکتیم  ندیده نشناخته که نگرفتت میدونسته اروم و ساکتی دیگه  دس ...

ازدواج ما سنتی بود سر یه مسئله فکر میکنه من دوستش ندارم بعد فکر میکنه از قصد اینجوری رفتار میکنم درحالیکه کلا شخصیت من اینه

تو میتونی ❣️
ازدواج ما سنتی بود سر یه مسئله فکر میکنه من دوستش ندارم بعد فکر میکنه از قصد اینجوری رفتار میکنم درح ...

منم ازدواجم سنتی بود کاملا ..

اگه به عنوان یه دوست نظر منو بخوای و جسارت نباشه 

دوستی بین زوج خیلی مهمه ..

اینکه بینتون لجبازی نباشه ، باهم رفیق باشیدو مکمل هم ..

یه بار بنشونش کنارت با مهربونی باهاش صحبت کن بگو گذشته ها گذشته ..

منو تو زن و شوهریم عزیزدلم .دیگه منو تویی وجود نداره .یه خانواده ایم ..

راجع به این قضیه ام بگو من کلا از بچگی کم حرف و خجالتیم [چندتا مثالم بزن، بگو مثلا از فلانیم میتونی بپرسی اگه باور نمیکنی حرف منو ]

الانم دارم همه تلاشمو میکنم =)

توام هوامو داشته باش 

[پیاز داغشو زیاد کن قشنگ بزا تحت تاثیر قراره بگیره]

امید وارم صداقت و مهربونیت روش جواب بده =)

اولش شاید یکم بد قلقی کنه ولی کم کم دلش نرم میشه 

تو صبوری کن اونم درست میشه ♡

خداروشکر قطع رابطه کردم

من اونیم که سایه هم نداشت...((اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ...))👣و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست....   از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند....مگر ما چقدر زنده ایم که انقدر میمیریم؟ 🖤  باهم قهر نکنیم خیلی وقتا تلفن بدموقع زنگ زده و داغی بردل گذاشته 🖤                                                                    
2706