2737
2734

ندارم ولی در کل پیش طایفه شوهرم برم درمورد هیچی حرف نمیزنم سعی میکنم بیشتر شنونده باشم تا گوینده

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چیز خاصی نمیگم اولش سلام احوال میکنیم 

بعدش باهم صحبت میکنن منم اگه جاش باشه یه جاهایی وارد مکالمه میشم 

خیلی عادی انگار خونه خودمونه 

جو خانواده خیلی تاثیر داره =) 

چیز خاصی نمیگم اولش سلام احوال میکنیم  بعدش باهم صحبت میکنن منم اگه جاش باشه یه جاهایی وارد مک ...

خب اونا همش ساکتن یا حرف میزنن هم شوخی میکنن من نمیتونموارد گفت و گو بشم آدم شوخی نیستم به من میگن چرا حرف نمیزنی کم حرف

تو میتونی ❣️
2740

پدرشوهرم رفتن بهشت

مادر شوهر اول ماچ و موچ 

بعد راجع به خانواده ام چون حال تک تک اعضا رو میپرسن

بعد اتفاق های روزانه و بعد دیگه همه چی 

کلا عین گربه میچسبم بهشون

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
سالی یکی دوبار میرم ولی خب مادرشوهرم خودش همیشه حرف زیادداره من فقط همراهیش میکنم

من ماهی دو هفته میرم کل تایم که اونجام از سکوت رنج میبرم کلا آدم کم حرفیم هی بهم میگن ساکتی خب من نمیدونم درمورد چه موضوعاتی حرف بزنم 

تو میتونی ❣️
من ماهی دو هفته میرم کل تایم که اونجام از سکوت رنج میبرم کلا آدم کم حرفیم هی بهم میگن ساکتی خب من نم ...

خب زیاد میری باید صمیمی باشین حرفاتون زیاد باشه که

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
2706