2733
2739
عنوان

اون وقت بگید بیبی فیس بودن خوبه😂😭

1266 بازدید | 88 پست

دیروز رفته بودم دکتر برام قرص ضد استرس بنویسه و عوارضش و برام بگه

وقتی رفتم داخل ی لحظه مات موندم انقد این پسره خوش قیافه بود بعد بهم گفت عمو بیا بشین ببینم چی شده😐🗿😂( ب خودش نمیخورد بالای ۲۵ باشه)

منم گفتم عمو حقیقتا ۲ روز دیگه کنکور دارم برگاش ریخت بنده خدا😂

ولی حالا جدا از شوخی خیلی حس بدی ب ادم دست میده بچه در نظر گرفته میشه

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

این حسه وقتی بدتر میشه که بچه خودتم مامان حسابت نکنه 

کاش می‌شد آدمی، گاهی،فقط گاهی به اندازه نیاز بمیرد،بعد بلند شود خاک‌هایش را بتکاند،اگر دلش خواست برگردد به زندگی،دلش نخواست بخوابد تا ابد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی خوبه که 

والا من چون ریزه میزه ام ۲۲ سالمه ببینن میگن ۱۶ ای انقدم مهربون میشن باهام‌

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^

ما ک هیچ وقت نگفتیم خوبه ..‌ ولی خود اونایی ک بی بی فیسن تو نظر خودشون خیلی خاص و خارق العادن

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2740

منم یبار یکی میگفت عموجون عموجون

بعد واسع کاری رفتم پیشش گفت چند سالته

گفتم 18

گفت من فکر کردم 12سالته😅

➖⃟💋•• 𝑆𝒉𝐸'𝑆 𝑁𝑜𝑇 𝑎 𝑆𝐼𝑛𝐺𝑒𝑅, 𝐵𝑢𝑇 𝑖 𝐿𝑜𝑣𝑒 𝒉𝑒𝑅 𝑉𝑂𝐼𝐶𝑒، خدایا پشتم همیشه به خودت گرمه♥حسبی الله♥😍مادرم تاجـ👑ـسرم😍 ❌🇮🇷وطنم پاره تنم🇮🇷❌

عمو رفتی قرص ضد استری بنویسی برای کنکورت کراشم زدی

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
عمو رفتی قرص ضد استری بنویسی برای کنکورت کراشم زدی

😂😂 زد تو ذوقم ک🤣

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

وای خواهرم ۲۷ سالشه پسرعمو شوهرش اینو بدون چادر نشناخته بوده با مانتو تو حیاط،بوده بعد گفته دختر فلان کارو انجام میدی اینم جواب داده باز نشناخته بعدا فهمیده معذرت خواهی کرده چون به جز بی بی فیس بودن بی بی اندام هم هست بنده خدا 😫😫🤣

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2706