2733
2739
عنوان

بیاین از همسرم بگم

340 بازدید | 16 پست

همسرم در کل ادم زود باور و تحت تاثیر قرار بگیری هست

تحصیل کرده هست و یکم خجالتی

مثلا اگه امسال میتونست خوب درمورد حقوقش صحبت کنه تا ۵۵ میتونست بگیره ولی نمیتونه

مغروره

دست و دل بازه مثلا بگم چیزی میخوام دوتا دوتا میگیره

همیشه به وسایل خونه میرسه

ولی چون تازه ازدواج کردیم و خونه خریدیم دستش تنگه و نتونسته منو ببره ماه عسل یا رستوران خفن

برام انجوری کادوهای یهویی نمخره سوپرایز شم ولی چیزی بخوام حتما میگیره

ناز نمکشه خیلی....فقط اگه ناراحتم کنه در حد معذرت خواهیه ادم احساساتی نیست که هرروز بگه دوستت دارم و...

ولی در کل شخصیت ملایمی داره

اما بااین اوصاف رفتارش من حس میکنم خیلی دوسم نداره🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اون  یک درونگراست نمیخواد توضیح بده در مورد مشکلاتش. ابراز احساسات براش سخته.جنگولک بازی بلد نیس چون منطقیه.احتمال میدم سنش بالاتر از سی باشه. مثل همسرمن. ولی من اینکه تمام تلاشش رو میکنه اینکه محدود ابراز علاقه میکنه اما زود به زود خونه میاد برام کافیه اینکه حواسش هست من پیازچه دوست دارم هرسبزی میخوره جز پیازچه . این چیزهارو پیداکن دوست داشتن فقط به گفتن وابراز کردن نیست

اون  یک درونگراست نمیخواد توضیح بده در مورد مشکلاتش. ابراز احساسات براش سخته.جنگولک بازی بلد نی ...

چشم

اره درونگراست و بالای سی🙃ولی من سنم کمه نمیتونم کنار بیام بااینجور دوست داشتن

چشم اره درونگراست و بالای سی🙃ولی من سنم کمه نمیتونم کنار بیام بااینجور دوست داشتن

بهش بگو وکم کم راش بنداز مثلا من میگم اقا نمیخوای بغلم کنی وقتی میره از خونه بیرون میپرم بغلش میکنم وقتی میاد بغلش میکنم میگم بگو دوستم داری میگه یک موقعیت های خاص بعدچند بار گفتن دیگه خودش میگه . براش گل بکیر بگو دوست دادم برام گل بگیری. وقتی جلوی اینه است بغلش کن توگوشش بگو دوست دارم همونجا بگو دوست دارم توهم منو بغل کنی . اون یادش میره پیام بده تو پیام بده ابراز علاقه کن میبینی اونم کم کم راه میفته

2706