2733
2734
یه چند تا تفس عمیق بکش یه لیوان آب خنک بخور به کارات برس. اون مثل یه کامیون حمل زباله بوده که عقده ...

عالی بود ، چه تشبیه قشنگی 😅❤️

باشه حتما حالمو خودم خوب میکنم

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
پر بازديد؟! به پربازديدها چيزي ميدن؟!

واقعا میخام بدونم چراباید برا یکی انقدررر این مسئله ک طرف شوهرشه یا دوس پسرش مهم باشه ک بابتش تاپیک بزنه

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونی که میندازه بیرون بقیه ببینن مشکل جنسی نداره اونی که میگه جلب توجه میشه مشکل جنسی داره  من ...

😂😂

دقيقا

برعكسش درسته

چون واقعا توجه ادم جلب ميشه به مشكل جنسي چه ربطي داره

برای پربازدیدی

وای بیوگرافیت فقط

باران باش و ببار؛مپرس کاسه های خالی از آن کیست..🦋🌱زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2728
برام اونا مهم نيستن ميخوام ديدم باز بشه

اهوم‌

شد؟

برای تکمیل انرژی خودتو مهمون کن به صرف کاکائو یا یه لیوان شکلات داغ معجزه میکنه امتحان کن 😉

باشه حتما ، چای و شکلات دارم 🥰☘️🤍

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
2740
😂😂 دقيقا برعكسش درسته چون واقعا توجه ادم جلب ميشه به مشكل جنسي چه ربطي داره

با جماعت عجیبی روبه روییم 

الان مثلا فکر میکنن خیلی شاخ و با کلاسن با این حرفای مسخره😂 بعد مایی که میگیم یه حد و حدودی باید تو هر کشوری رعایت بشه هممون املیم

این شر و ورا که مشکل جنسی دارین و فلان حداقل مال ده سال پیش بود که کسی ضررشو ندیده بود 

نه الان که داریم میبینیم متاهل و مجرد چجوری تو هم میلولن و ضر به دری میزنن و خیانت و طلاق و تجاوز و هزار کوفت و زهرمار دیگه هوار شده رو‌خونه زندگی مردم

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
كت كوتاه منظور م از اينا كه همه ميپوشن نيستا از اينايي كه تا زير سينه أست كمر و شكم پيداست

واقعا انقدر قابل تعجبه براتون؟

کت کوتاه پوشیدن 

پوشش و لباس چه ربطی به تاهل داره ؟با لباس یک خانوم از کجا میشه تشخیص داد مجرده یا متاهله؟

اره واقعا 

ماهم خیلی متاهل میبینم معذرت میخوام باسنشون و به عیان میذارن تو خیابون😂😂😂 ولی متاهلن

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
پوشش و لباس چه ربطی به تاهل داره ؟با لباس یک خانوم از کجا میشه تشخیص داد مجرده یا متاهله؟

واقعا 😑😐🤦‍♀️

لباس باز نامتعارف + ارايش غليظ و ژل + بغل و دست رو كمر تو جاي عمومي

يا من املم و الان زوج ها اينجورن

يا اين رفتارهاي زن و شوهر نيست

یه چند تا تفس عمیق بکش یه لیوان آب خنک بخور به کارات برس. اون مثل یه کامیون حمل زباله بوده که عقده ...

👌👌👌👌

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2706