2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقيقا پسره عينك طبي داشت موها خيلي مدل ساده نه ابرو برداشته بود هيچي خيلي مثبت و ساده

کارمون به کجا کشیده که اینکه یه پسر ابروهاشو برنداشته برامون آپشن حساب میشه😂

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
دقیقا فاز اینایی ک مثلا روشنفکرن ومیگن پوشش بخودشون مربوطه رو نمیفهمم،خودم مذهبی نیستم ولی معتقدم پو ...

منم خودم محجبه نیستم ولی پوششم بدنیست وواقعا اونا او درک نمیکن خیلی بده.چی رومیخوان نشون بدن بخدا همه دارن😂 بعضی از پوشش ها فکرکن یه جوون یامرد مجرد میبینه نمیتونه چشم برداره ازشون بعد میگن مردا ایران چشماشون گرسنه اس 🥴

ماشیخ وواعظ کمترشناسیم یا جام وباده یاقصه کوتاه🤫
2731
حالا من برام اهمیتی نداره که زن و شوهر باشن یا نه ..ولی خدایی تصورم از غیرت مرد اصلا جابجا میشه وقتی ...

غیرت کجاس دیگه

الان مرده میگه بهش گیر بدم

اونم بهم گیر میده گند کارهام درمیاد

خیالت راحت مردی که زنشو ول میکنه

سر خودشم جایی گرمه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
دقیقا فاز اینایی ک مثلا روشنفکرن ومیگن پوشش بخودشون مربوطه رو نمیفهمم،خودم مذهبی نیستم ولی معتقدم پو ...

من خودم آدم محجبه ای نیستم اما معتقدم حد و حدود پوشش رو در مکانهای خاص بالاخره باید رعایت کرد ..حتی تو کشورهای دیگه هم هر جایی نمیتونی هر لباسی بپوشی ...

من با بلوز شلواری مخالف نیستم ..با بی روسری بودن هم مشکلی ندارم ...اما اینکه دیگه همه چی رو بریزی بیرون و با  تمام جزئیات در معرض دید همه بزاری به نظرم یه اختلال روانی هست تا انتخاب پوشش ...

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
کاری که میخواست غیر قانونی بود و من انجام ندادم و گفتم برو پیش مدیر، وقتی غیرقانونی باشه میفرستم پیش ...

کار برای خانم ها خارج از خونه فوق العاده فرسایشی هست چون روحیه زن حساسه نمیتونه هر حرف زوری رو بپذیره هر رفتاری رو تحمل کنه از اون طرف هم توخونه موندن وکار نرکردن اونم تواین شرایط اقتصادی ادم رو اذیت میکنه بهترین راه حل اینه بگی همه اینجوری نیستن و یک کفش اهنین و یک روحیه اهنین بزنی روی صورتت که ناراحت نشی

اما به خودت ببال که برای کار غیرقانونی وحرام انجام ندادن ناراحت شدی . هرکسی این دغدغه رو نداری دغدغه ادم ها ارششون رو نشون میده

منم خودم محجبه نیستم ولی پوششم بدنیست وواقعا اونا او درک نمیکن خیلی بده.چی رومیخوان نشون بدن بخدا هم ...

خانم ها نميتونن نگاه نكنن

اقايون كه جاي خود داره

منم محجبه نيستم اصلا

ولي از زن هايي كه ارايش و عشوه و ناز و توانايي جلب توجه جنس مخالف رو قدرت ميدونن خوشم نمياد

2738
غیرت کجاس دیگه الان مرده میگه بهش گیر بدم اونم بهم گیر میده گند کارهام درمیاد خیالت راحت مردی که ...

آفرین دقیقا 

همچین تصوری دارم از بعضی از اقایون 

خانم ها نميتونن نگاه نكنن اقايون كه جاي خود داره منم محجبه نيستم اصلا ولي از زن هايي كه ارايش و ع ...

دقیقا.اونا هم دست خودشون نیست بعضیا واقعا کمبود دارن اطرافم دیدم که میگم

ماشیخ وواعظ کمترشناسیم یا جام وباده یاقصه کوتاه🤫
خانم ها نميتونن نگاه نكنن اقايون كه جاي خود داره منم محجبه نيستم اصلا ولي از زن هايي كه ارايش و ع ...

یکی از دوستام میگفت بابا به پیر به پیغمبر 

بعضیا انقدر هیکلاشون خوبه و میندازن بیرون منِ دختر چشمو برنمیدارم و زل میزنم و رو برگردوندن برام سخته 

چه برسه پسری که دستش نرسیده و ندیده😂😂😂

حالا شده اوضای همون 

منم خودم محجبه نیستم ولی پوششم بدنیست وواقعا اونا او درک نمیکن خیلی بده.چی رومیخوان نشون بدن بخدا هم ...

اره جووناهم زمینه ازدواج ندارن و بی پولن چه پسر چه دختر

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏
من خودم آدم محجبه ای نیستم اما معتقدم حد و حدود پوشش رو در مکانهای خاص بالاخره باید رعایت کرد ..حتی ...

دقیقا،اگ سرت لخت باشه کمتر جلب توجه میکنی تا انداختن سینه و...،خدا بداد همه برسه بااین اوضاع بد

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏
دقیقا،اگ سرت لخت باشه کمتر جلب توجه میکنی تا انداختن سینه و...،خدا بداد همه برسه بااین اوضاع بد

سر بي روسري تيشرت اينا جلب توجه نميكنه اصلا

واي طرف كل صورتش ژل و ارايش موها بلوند و بلند ريخته دورش

از اونور سينه ها بيرون كمر بيرون

نميدونم اينا چرا احساس ضايگي نميكنن

من باشم اينطوري بپوشم اينقدر خجالت ميكشم نميتونم سرم رو بابا بيارم

2706