2737
2739

دوتا اسم خوش اوا که تلفظش راحت باشه حدودا

مناسب هرسنی باشه

نشه یه جور بد تلفظش کرد

جنسیتش واضح باشه  حس خوبی داشته باشه

میخاستم  

اسمای که ترند شده  مثل شاهان  پناه  دلارز   الارز  ژیوان  اینا خوشم نمیاد راستش

نظرتون راجب این دو اسم چیه

برسام و بهار

بهار بابت حس خوبی که بهم میده انتخاب کردم   فکر کنم اکثرا همین حس رو به بهار داشته باشن   حالا قدیمی بودنش بیخیال شید

تعداد رای : 28
نظرسنجی
خوبه
23
82%
بده
5
17%
تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعضی بچه ها یه جورین که حتی اسمشونم دیگه رو آدم ذهنیت خاصی ایجاد میکنه! بهار تو ذهن من یه دختر جیغ جیغوی بی ادب و حاضر جوابه (دختر فامیلمون). بخاطر همین خوشم نمیاد.

برسام خوبه، برسا هم قسنگه فکر کنم به معنی دلیر باشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740
بعضی بچه ها یه جورین که حتی اسمشونم دیگه رو آدم ذهنیت خاصی ایجاد میکنه! بهار تو ذهن من یه دختر جیغ ج ...

😂اره درست میگید

حالا تو ذهن من یه دختر خوشگل و اروم میاد  جون دیدم اطراف  

😂اره درست میگید حالا تو ذهن من یه دختر خوشگل و اروم میاد  جون دیدم اطراف  

از نظر من این جوری نیست...

من اسم بهار میاد حالم خوب میشه حس ارامش وسرسبزی وقشنگی طبیعت و شرشر آبشار...

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
از نظر من این جوری نیست... من اسم بهار میاد حالم خوب میشه حس ارامش وسرسبزی وقشنگی طبیعت و شرشر آبشا ...

فامیلی بچه ها  ک هست اولش

برسام بابت ست بودنش با بهار گفتم   بردیا هم هست

اما کیان با فامیلیش ست میشه

متینا ایرانی هست؟ 

متین ایرانیه

ولی ا که میگیره عربی میشه یکی از اسمای خداست کلمه قرآنیه..

در زبانهای مختلف معنی میده در ژاپن یعنی عروس آبها...در اسپانیا یعنی گل سرخ...در ایتالیا یعنی سپیده صبح...در ایران یعنی استوار و آرام ومتین...

رومینا هم اسم یک شاهزاده بوده درقدیم در زبان ایرانی به زمینهای حاصلخیز میگفتن...اسم برادرش آریا بوده...

ویه اسم ایرانیه

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
2706