2737
2739

از دست مامانم ناراحتم که چطور تونست ... از همشون چرا منو تنها گذاشتن  اینقد دور شدن بابام بخاطر مغازش رفته البته این بهانشون 

....پس من چی میشم ...دلم گرفته 

یعنی انقدر وابسته شون هستی؟! 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کجایی مگه؟

بلاخره عادت میکنی،برای خودت دوست پیدا کن،برو بگرد،هر روز صبح برو پیاده روی،فیلم ببین تو خونه،گاهی برو سینما،شیرینی و کیک و... درست کن 

خلاصه سر خودت رو مشغول کن

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲
2740
کجایی مگه؟ بلاخره عادت میکنی،برای خودت دوست پیدا کن،برو بگرد،هر روز صبح برو پیاده روی،فیلم ببین تو ...

وقتایی که بخوام برم پیش کسی چی که راحت باشم ؟دخترم خیلی دلتنگیشون و می کنه و غر می زنه بعدها ....

من بخاطر همینه هیچوقت وابسته کسی نشدم چون دخترای فامیل رو میبینم خیلی وابسته ان و یه اتفاقی میوفته خیلی بهم میریزن. خدا پدرو مادرتو حفظ کنه ولی زندگی همیشه به دل ما نمیچرخه الان شکر کن سایشون بالا سرته روزی رو فکر کن کا نباشن وابسته نباش داغون میشی اوایل واست سخته ولی کم کم سعی کن عادت کنی هیچی و هیچکی تا ابد واسه ادم نمیمونه سعی کن وابستگیت رو از بین ببری وگرنه خیلی اذیت میشی من اونقدر بیخیالم نسبت به اطرافیانم که اصلا نه زنگ میزنم نه خونه شون میرم 

من بخاطر همینه هیچوقت وابسته کسی نشدم چون دخترای فامیل رو میبینم خیلی وابسته ان و یه اتفاقی میوفته خ ...

چه خوبه که با تنهایی خودت لذت می بری عزیزم منم راهی ندارم که مدارا کنم و قوی شم

وقتایی که بخوام برم پیش کسی چی که راحت باشم ؟دخترم خیلی دلتنگیشون و می کنه و غر می زنه بعدها ....

عزیزم میتونید تماس تصویری بگیرید باهاشون

میتونید برید پیش بقیه اقوامتون،دختر خاله ای،دختر دایی ای که نزدیک باشید باهم 

یا میتونید خونه مادر همسرتون برید،یا اصلا خونه کسی نرید،میتونید گاهی آخر هفته برید توی طبیعت

دخترت هم بزرگ میشه یواش یواش عادت میکنه،بچه ها زود با شرایط کنار میان

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲