2733
2739
عنوان

خورشت قیمه رب رو اول میریزین؟یا آخر میریزین؟چرا.دلیلش چیه.

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 56 پست
آفرین درسته.هر چیزی تنها بپزه سریع میشه نحوه پختش. گوشت و لپه رو میریزم آخر سر رب نمک زردچوبه دارچی ...

مرسی ❤️🙏🥰

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم  پیاز فراوون رنده کن خوب سرخ کن لپه رو هم تفت بده با پیاز تا بوی خامیش بره ،گوشت رو بریز ...

اگه آخر بریزم هم تیره میشه؟ولی ریختم تیره هم نشد.

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
2728
من اول باپباز و‌ادویه سرخ میکنم... شاید شما زیاد تفتش میدی

شاید.ولی میدونین آخر بریزیم قرمز خوشرنگ میشه

اگه آخر بریزم هم تیره میشه؟ولی ریختم تیره هم نشد.

رب رو؟نه تیره نمیشه 

تیرگی خورشت قیمه بخاطر پودر دارچین هس 

چوب دارچین بزن

تو با من قدم بزن...من تا ته دنیا جاده میسازم...
رب رو؟نه تیره نمیشه  تیرگی خورشت قیمه بخاطر پودر دارچین هس  چوب دارچین بزن

پودر دارچین آخر ریختم تیره نشد .

2740
آفرین درسته.هر چیزی تنها بپزه سریع میشه نحوه پختش. گوشت و لپه رو میریزم آخر سر رب نمک زردچوبه دارچی ...

آره پیاز رنده شده رو تفت بده، زردچوبه بریز.... گوشت و لپه رو هم تفت بده و آب جوش بریز، 2دونه هل و یه تیکه چوب دارچینم بنداز 

یک‌ساعت آخر رب سرخ کن و با پودر لیمو عمانی و فلفل و نمک به خورشت اضافه کن

آره پیاز رنده شده رو تفت بده، زردچوبه بریز.... گوشت و لپه رو هم تفت بده و آب جوش بریز، 2دونه هل و یه ...

این خیلی بهتره.ممنونم.حاجت روا بشین.انشاالله 💚💚💚💚💚

پیاز بعدا با رب خوب نمیشه.رب حالی میریزم اونم بدون اینکه سرخ کنم شعله رو میدم بالا ۲ دقیقه که جوشید ...

من اینجور درست میکنم عالی میشه

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊