2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من با پسر خالم از سال۹۸دوست شدم تا رفت سرکاد و خونه رو اوکی کرد حالا امسال عید اومد با مادرش خاستگاری در حد حرف نه گل و شیرینی بصورت رسمی هنوزم جشن نگرفتیم خیلی پول نداره یه سرمایه ای داشته فروخته پولش ندادن بهش هنوز

از وقتیکه اومدن این پسره چندمین بارشه که ازم جدایی میخاد میگه دوستت دارم ولی به خاطر فلان چیزه من جدایی میخام

اگ ازالان داره حرف از جدایی میزنه ولش کن بعدابدبخت میشی،معلومه آدمی نیست که برای زندگیش بجنگه

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
2740
من با پسر خالم از سال۹۸دوست شدم تا رفت سرکاد و خونه رو اوکی کرد حالا امسال عید اومد با مادرش خاستگار ...

چندباری بخاطر زنگ زدن مکرر من بلاک کرد گفت جدا شیم 

۲شنبه شب پیشش بودم داشتیم باهم کلیپی میدیم راجب خیانت(این اقا دوران دوستی خیانت کرد خودم اینستاشو هک کردم متوجه شدم)

چندباری بخاطر زنگ زدن مکرر من بلاک کرد گفت جدا شیم  ۲شنبه شب پیشش بودم داشتیم باهم کلیپی میدیم ...

من بهش گفتم این کلیپ داره راجب تو میگه که خیانت کردی اینم اینقدررر اعصبانی شد من فقط همین حرفو زدم دیگه سر این حرفم جدایی میخاد میگه اخلاق من به تو نمیخوره

اخرشو نفهمیدم پسره یعنی پسر خالت؟ چرا همون سال۹۸ نیومدن رسمی جلو!!! خانواده هاتون از ارتباطتون خبر ...

آخه سال ۹۸نه پول داشت نه شغل مناسب  فقط یه زمین و ماشین داراییش بود

چندباری بخاطر زنگ زدن مکرر من بلاک کرد گفت جدا شیم  ۲شنبه شب پیشش بودم داشتیم باهم کلیپی میدیم ...

چرااینقدر خودتونو حقیر میکنید و باکسی که تو همون اوایل خیانت میکنه ادامه میدید!!! 

همون موقع باید مثل یه آشغال ازندگیت حذفش میکردی نه اینکه عمرو جوونیت رو حرومش کنی!!! آخرش هم بجایی برسی که رسما بهت میگه دست از سرش برداری و‌جدا شین!!! 

یکم برای خودتون ارزش قائل باشین!

اگ ازالان داره حرف از جدایی میزنه ولش کن بعدابدبخت میشی،معلومه آدمی نیست که برای زندگیش بجنگه

خستم کرده من همه جوره باهاش راه اومدم کوتاه اومدم 

2706