2733
2739
عنوان

خانم‌هایی که از بوی عرق بدشون میاد! میشه بیاید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1455 بازدید | 119 پست

والا من همیشه فکر میکردم این سورملینا که تبلیغش میکنن خوب نیست 

تا یه بار سفارش دادم واقعا عالیه خداییش ...برا بار دومم سفارش دادم هم خوشبو هست هم اصلا بوی عرق نمیگیری 

شون صورتی هم خیلی عالیه 

هرروز حموم میکنم با اینکه ممکنه اصلا نرم بیرون وزیر کولرم همش

کولر روشن میکنید

ما. هنوز بخاری روشن میکنیم 

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هفته ای چهار بار برو حموم

پشمای زیربغلتو بزن

از لوسیون شامپو بدن عطری استفاده کن

مام بادی اسپلش ادکلن بزن

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

من بشدت روی بو حساسم و همه چی باید بوی خوب بده ... اولا ک مرتب حمام برو و شیو کن ... بعد حمام پماد زینک بزن زیر بغلت من سالهاست ک استفاده میکنم مشکلی هم نداشته برام ولی ب بعضیا نساخته ... بعدش اسپری دئودورانت بزن

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2738
من بوتاکس زدم عرق نمی کنم دیگه ولی قبلا مام گودورچوز می زدم خوب بود لک نمی انداخت رو  لباس

چند وقته بوتاکس زدین ؟ میشه هر چی در موردش تجربه دارین بهم بگین ؟

منم می خوام بزنم 

بعدش مشکلی پیش نیومد براتون ؟ 

من خیلی عرق می کنم و گاعی دست و پام گر می گیره نمی تونم بخوابم از گرگرفتی دست و پام

میگم نکنه جلوی عرقو بگیرم گرگرفتگیم بیشتر بشه 

من خودم از بوی عرق متنفرم همسمم از من بدتر  بو عرق بخوره بهش در حد بالا اووردن عق میزنه،اون اصلا نه عرقش بو میده نه پاش ولی من خیلییی کم بو عرق اونم فقط زیر بغل،ولی در حدیه که مثلا از حموم میام یه اسپری رکسانا زیر بغل میزنم دیگه تا ۳ روز عرق نمیکنم انقد کمه

2706