2737
2734
عنوان

آبله گرفتمم😭

273 بازدید | 24 پست

چه پمادی بخرم چیکار کنم؟ 

۱۵ سالمه

دو روز سرگیجه و تنگی نفس و سردرد داشتم

امروز پا شدم خودمو تو اینه دیدم وحشت کردم😭

سعدی کجایی که ببینی*بنی آدم به یک ور همدیگه هم نیستند*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حتما برو دکتر چون سن تو میشه زونا فک کنم 

برا پسر من که هفت سالشه تازه گرفت 

دکتر قرص سیتریزین 10 داد بخوره هر 12 ساعت نصفی 

پماد کالامین و زینک داد برا خارش 

من خودم شربت ایمونیس هم بهش میدادم برا تقویت سیستم ایمنی 

ولی عزیزدلم شما برو دکتر ردش رو صورتت نمونه 

سردیجات هم زیاد بخور خاکشیر و آلو و سوپ و اینا

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
2731
برو دکتر دارو میده  پماد هم کالامین بگیر چندتا بگیر ، تندتند به همه جات بزن

با این وضعم اصن نمیخام پامو بزارم بیرون😐

ولی باید برم تاپیکای قبلو دیدم واسه هرکی ی چیزی داده

2738

چیزای سرد بخور هندونه بخور خیلی خوبه سرخ کردنی نخور ادویه دار نخور سعی کن بیرون نری آب نخوره فعلا بهشون بعد ی هفته برو دوش سرد بگیر دارو مصرف کن زود خوب شی چ وقت امتحانات هم هست

فروش تابلو ماه‌ ترند شده انواع سایز بانور آفتابی ومهتابی تو فقط انتخاب کن نمونه ش پروفایلم🤩😍🤩

تا تب داری حمام نرو عنبرنسا دود بده به بدنت؛ منم خواهرم ده روزه آبله گرفته بخاطر همین کلی از این و‌اون پرسیدیم لینا از همش بهتر بود: عرق کاسنی بخر یه لیوان صبح یه لیوان شب بخور؛ گرمک زیاد بخور؛ برو تو حمام به کل بدنت عنبرنسا دود بده هشت ساعت بعدش خاکشیر دود بده دوباره هشت ساعت بعدش عنبرنسا هشت ساعت بعدش خاکشیر؛ به ترتیب هشت ساعت به هشت ساعت اینکارو بکن تا دو سه روز تمام ابله ها خشک میشه؛ اصلا دست نزن بهشون نخارون؛ اگه روشو بکنی جاش می مونه اصلااااا دست نزن بهشون؛ بازم بهت میگم چیکار کنی برا درمان

عزیزم آبله ریشه کن شده ،شما آبله مرغون گرفتین

پمادکالامین برای رفع خارش دونه ها،و سه چهار روزی طول می‌کشه تا خشک بشن و یه هفته ای خوب میشی ولی اا دو هفته میتونی ب بقیه انتقال بدی

تا تب داری حمام نرو عنبرنسا دود بده به بدنت؛ منم خواهرم ده روزه آبله گرفته بخاطر همین کلی از این و‌ا ...

بدون اینا هم سه روز طول میکشه تا دونه ها خشک بشن،اصلا دوره ش باید بگذره مث سرماخوردگی که درمان نداره فقط پماد کالامین برای خارش میدن

اینا گاهی باعث عفونت دونه ها میشن

تا تب داری حمام نرو عنبرنسا دود بده به بدنت؛ منم خواهرم ده روزه آبله گرفته بخاطر همین کلی از این و‌ا ...

تب ندارم

دو روز فقد سرگیجه و تنگی نفس داشتم فک میکردم از بی خوابیه

امروز خوب شدم ولی دیدم صورتم کلی جوش زده😐

2706