2737
2734

دو روزه عقب انداختم هیچ علائمی هم ندارم 🥲

تنبلی تخمدان ینی این

ی ماه عشقش می‌کشه سرتایم ی ماه عشق می‌کنه بعد ی هفته بیاد 

ببینم این ماه دلش چی میخواد🥲💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من یبار اینجوری فکر کردم  نزدیک بود سر همین ماجرا بمیرم خارج رحم باردار شدم تا مرگ رفتم

منو نترسون دیگ

دارم از ترس کیست تخمدان میمیرم تو بیا خارج رحم هم بهش اضافه کن😹

اتفاقا همیشه شک میکنی که😂😂🤦🏻‍♀️

من دارم هر وقت دیر میشم شک دارم از تنبلی یا حاملگی چون علائمشونم شبیه تنبلی تخمدان اصلا توهم بارداری میاره🥲ولی بد مریضی خیلی کنه اس

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺
2738

انشالع ابن ماه بارداری

منم مث تو پارسال این موقع ها همینجوری ناامید بودم ک خدا بهم نظر کرد باردار بودم ینی حساب کن ده روز عقب انداختم هیچ امیدی نداشتم لکه بینی هم داشتم فکر میکردم پریودم 

ولی باردار یودم 

اتفاقا همیشه شک میکنی که😂😂🤦🏻‍♀️ من دارم هر وقت دیر میشم شک دارم از تنبلی یا حاملگی چون علائمشون ...

والا درحال حاضر یک درصد هم احتمال بارداری نمیدم🥲💔

همش میترسم از ی هفته تاخیر بیشتر شه برم سونو بگه کیست

خدا برات حفظش کنه  برا ماهام دعا کن

ممنونم از ته دلم دعاتون میکنم انشالله سال دیگه این موقع از خواب که بیدار میشی ببینی بیدار شده داره نگات می‌کنه می‌خنده😍😍😍😍😍برات آیت الکرسی خوندم

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید

تنبلی تخمدان و جدی بگیرید 

من الان پریودیمم اوکی هستش ولی آزمایش AMH داغان ینی الان تو این سن انگار زنی هستم نزدیک یائسگیش و دکتر گفت احتمال زیاد داره قبل سی سالگی یائسه بشی

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
2706