2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی سخته نگهداری ازشون و به یه پرستار قدرتمند نیازه چون خیلی اذیت میکنن و خیلی زیادم میل به فرارکردن دارن

اگه میتونین براشون پرستار بگیرین چون خیلی طاقتفرساست

🔴🔴🔴لطفا لایک نکنید با تشکر🔴🔴🔴

فقط و فقط در صورتی که مرتبا برن پیش روانشناس.

توی همچین موقعیت هایی که فرد شدیدا تحت فشار روحی و روانی قرار می‌گیره، فقط وجود یه روانشناس می‌تونه جلوی دیوانه شدن آدم رو بگیره. در غیر این صورت خود فرد هم دچار کلی مشکل می‌شه و غیر قابل تحمل

مادربزرگم سالیان سال  از پدربزرگ خدابیامرزم مراقبت کرد 

اینقدر صبور و با حوصله بود که نگم برات 

جالبه پدر بزرگم هیشکیو‌ نمی‌شناخت جز مادربزرگم 

حتی اسم کوچیکش هم میدونست 

اما بقیه را قاطی می‌گفت و به مرور همونا هم یادش رفت 

سخت بود ولی خدا هم بهش صبر و حوصله داده بود 

2740

پدر بزرگ من داشت خدا رحمتش کنه سنش بالا بود 

فقط میخوام بهت بگم که با مریض الزایمری باید مدارا کرد حتی کوچکترین خشونت یا بی احترامی باعث میشه خیلی اذیت بشن 

اینم میدونم که نگهداریشون واقعا ســــخـــــته

ولی مریضن گناه دارن

خیلی سخته نگهداری ازشون و به یه پرستار قدرتمند نیازه چون خیلی اذیت میکنن و خیلی زیادم میل به فرارکرد ...

خيلياشون توانايي راه رفتن ندارن

مثلا همين باباي دختره كه ديدم رو ويلچر بود يه قرص داد بخوره سه ساعت داشت سرفه ميكرد فقط

بيچاره دختره جوون و خوشكل و خوش تيپ

فقط فرزندان اون فرد ازش مراقبت میکنن و یا براشون پرستار میگیرن

در هر حال فشار عصبی هست چون خیلی اعصاب خوردکنه

مادرشوهر خواهرم آلزایمر داشت ، فکر میکرد پسرش، شوهر مرحومشه  و میگفت نرو پیش اون زن غریبه( یعنی خواهرم) بیا پیش من بخواب

و شوهر خواهرم خیلی ناراحت میشد

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2706