2737
2739

صبحانه خوردم.. دخترم خوابه.. گردگیری.. تمیز کردن راه پله.. شستن لباسا... ناهار مرغ میزارم... اگه خدا بخاد یه کم ورزش و نرمش.. خانومایی که میرین پیاده روی خوش به حالتون دعا کنید منم برم یوایواش... شروع کنم دارم میترکم از چاقی 

آره یه جاهایی هنوز هست همسایه ها سر کوچه ان چهار پنج ساات تمام گاهی سبزی پاک میکنن گاهی میشینن چای م ...

😀👌🏻

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۶ونیم پاشدم‌ صبحانه آماده کردم‌دخترامو فرستادم‌مدرسه رخت خوابارو جمع کردم الان نشستم‌در آرامش صبحانا میخورم.تا ۱۰بیکارم .۱۰میرم آرایشگاه .برمیگردم‌همسرم قراره مرغ و گوشت اینا بیاره اونارو جابه جا میکنم و ناهارم سینه مرغ و سیب زمینی سرخ میکنم‌.دخترا میان ناهار و استراحت و تکلیف وباشگاه دخترم و عصرونه و تمیزکاری و شام و خواب

راستی من کشک بادمجونام خیلی روغن پس میدن. فکر میکنم بادمجونا خیلی روغن جذب میکنن موقع سرخ کردن. ...

كلا تو بعضى فصل ها بادمجون ها اين طورين كه بيشتر روغن جذب مى كنن

من فقط تو اب نمك مى خوابونم و بعدشم خشك شون مى كنم

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…

تو محل کارم دارم صبحونه میخورم بعدش که کارم تموم شد رسیدم خونخ بعد از ظهر میخوابم بعدشم پر قدرت درس میخونم 

خداروشکر همسرم تو محل کارش غذا میخوره شبم بدون شام میخوابه لاغر شه

دیگه از غذا هم خبری نیس فقطططط درس😍

2740

بعد یکم تمیز کاری دخترم بردم مدرسه پسرم خواب خودم درازیدم

۱۰ میرم بازار هفتگی بعدش خونه مرتب کنم شب برم خونه مامانم تا فردا شب کارای مامانم بکنم غذا براشون فریز کنم سکته کرده زیاد نمیتونه کار کنه

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

صبحونه خوردیم و همسر رو راهی کردم 

قراره جارو کنم و گاز و اشپزخونه رو ی دستی بکشم ک شب دوستم میاد خونم 

ناهار املت دارم و شامم میخام ماکارانی درست کنم چون دوستم عاشقشه

بعد یکم تمیز کاری دخترم بردم مدرسه پسرم خواب خودم درازیدم ۱۰ میرم بازار هفتگی بعدش خونه مرتب کنم شب ...

خدا سلامتی بده به مادرت

با فیلم های دکتر هلاکویی خیلی زندگیم بهتر شد 🥰🥰

فعلا که دراز کشیدم گشنمه یه چیزی بخورم بعد یا بخوابم یا خیاطی تمرین کنم

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمهههههه❤️🤤😎اولین باره انقد ذوق دارم فک کنم امسال برام ری....

این سه روز کار شوهرم فشرده اس دو شیفته همش قرار بود دوستم امروز بیاد خونمون که بچه هامون بازی کننن گفت فردا میام ب فکرم چطور برنامه امروز پسرم پر کنم همش میخواد غر بزنه جونم حوصلم سررفته احتمالا عصر تا اخر شب بریم خونه مادرشوهر 

2706