2737
2739

شوهرتون هر وقت هرجا بگه گوش میدین ب حرفش؟ 

من اصلا نوع رفت و آمد شوهرمو دوست و قبول ندارم (یا خیلی زود زود میگه بریم یا وقتای ک واجبه مثل تسلیت و عیادت میگه الان نریم بعدا بریم) 

و منم ب حرفش گوش نمیدم و میگم زشته و نمیشه و... 

و هر وقت خودم صلاح بدونم میگم

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

تو فامیلای خودش، خودش مدیریت میکنه

تو فامیلای من، اختیار با منه

هرکی رسم و سبک و اخلاق سمت خودش رو بهتر میدونه

اینجوری چیزی هم بشه میدونه مقصر نیستی

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیشتر من مدیریت میکنم ولی خب اخلاقامون خیلی شبیه جفتمون زیاد اهل رفت و امد نیستیم فقط قبلا مادرشوهرم هرجا میرفت به زور مارو ریسه میکرد دنبال خودش دوسال طول کشید تا بهش یاد بدم طرف باید به خودت زنگ بزن دعوت کنه شاید اصلا طرف نگفته شمام بیاین بعد مامانت میگه بیاین میریم طرف واسه ما تدارک ندیده شرمنده میشه 

تو خونه ی ما شوهرم رییسه 😑😑😑

یه سری خودمو کشتم بریم برای تسلیت داداش  شوهرخالم که نیومد گفت زنگ زدم دیگه کافیه 

اخرش مادرشوهرم فوت کرد اونا اومدن خودش کلی خجالت کشید 

2738

هیچکدوممون

کلا از فامیلا دوری و دوستی رو بیشتر ترجیح میدیم

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌