2733
2739

لطفا اگه اطلاعاتی دارین بگین 

ولی دکتر گغت لازم نیس همسرت از مایش بده

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جز دسته ی بیماریهای مقاربتی تنها نیست.میتونه از راههای دیگه هم منتقل بشه.صرفا رابطه ی جن سی باعث انت ...

ینی می تونم باهمسرم رابطه داشته باشم از وقتی فهمیدم خیلی ناراحتم

2728
جز دسته ی بیماریهای مقاربتی تنها نیست.میتونه از راههای دیگه هم منتقل بشه.صرفا رابطه ی جن سی باعث انت ...

میشه اگه اطلاعاتی دارین بگین چون به من دکتردارو داده وگفته لازم نیس همسرت ازمایش بده

ینی می تونم باهمسرم رابطه داشته باشم از وقتی فهمیدم خیلی ناراحتم

بیماری از طریق بزاق دهان هم منتقل میشه.فکر نمیکنم مشکلی باشه بازم با پزشک مشورت کنید.

این ویروس باعث منونوکلئوز عفونی هم میشه.

میشه اگه اطلاعاتی دارین بگین چون به من دکتردارو داده وگفته لازم نیس همسرت ازمایش بده

ببین کناب نوشته این ویروس از خانواده هرپس هست.این ویروس در مایعات بدن وجود داره و میتونه از طریق بزاق یا رابطه جن سی از فردی به فرد دیگه منتقل بشه.

نوشته مهد کودک ها منبع شایع این عفونت هستند و معمولا بچه ها  تا ۲_۳ سالگی این عفونت از هم دیگه می گیرن و یا به والدین شون منتقل میکنن.

عمده نگرانی این عفونت در مورد مادران باردار هست که تو دوران بارداری به جنین منتقل میشه

نوشته.

بیشتر این عفونتها بدون علامت هستند.ولی در ۱۵ درصد بالغین سندرمی شبیه منونوکلئوز عفونی با تب فارنژیت لنفادونوپاتی و پلی آرتریت به هم میزنند.

بدنبال عفونت اولیه؛ویروس به حالت نهفته در بدن در میاد و مانند ویروس هرپس هر از چند گاهی با افت سیستم ایمنی بدن دوباره این ویروس فعال میشه

2740
ببین کناب نوشته این ویروس از خانواده هرپس هست.این ویروس در مایعات بدن وجود داره و میتونه از طریق بزا ...

من واسه ازمایشات سقطم داده بود ولی میترسم همسرمم داشته باشخ الان بادارو خوب شه دوباره بگیریم از هم 

ولی دکتر گفت نیازی نیست همسرت ازمایش بده

اسی قسمت پیشگیری رو واست گذاشتم.بخون. نگرانی در مورد این ویروس فقط بخاطر جنین در رحم مادر آلوده اس ...

بنی اگه همسذم داشته باشه مشکلی براش پیش نمیاد

اسی قسمت پیشگیری رو واست گذاشتم.بخون. نگرانی در مورد این ویروس فقط بخاطر جنین در رحم مادر آلوده اس ...

یا اگه دوباره بخوایم بچه داشیم مشکلی نداره

2706