2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه کیک خودت درست کن یا سفارش بده بیارن برات 

چند تا بادکنک که بچت هم ذوق کنه

کادو هم اگر نخریدی بگو بعدا بهت میدم یا اینکه یه چیزی خودت درست کن براش که حالت عشقولانه رمانتیک داشته باشه 

پروفایل عکس خودم نیست
2731

خب یکم دیر اقدام کردی بنظرم قشنگ میشد که اگه نی نی حرف میزنه چندبار ویس میگرفتی مثلا یبار بگه بابایی تولدت مبارک یبار بگه خیلی عاشقتم خیلی خوشحالم که بدنیا اومدی خلاصه اینارو سرهم کنی این ویس رو بدی بارکد کنن تو یه تابلو قشنگ و بذاره تو محل کارش دلش تنگ شد اسکنش کنه 🥹🥹🥹🥹🥹

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

بچه رو ببر بزار پیش مادر شوهرت یا هرکس که میتونه نگهش داره.اول از همه امروز برو خرید یا همین صبحی یا عصر برو خرید بادکنک و زلم زیبو و اینچیزا بخر .کیک هم سفارش بده برای فردا .خونه رو تمیز کن و فرداام تا شب که شوهرت بیاد تزئین کن همه جارو کمی خوراکی و اینا بخر و میوه میزو بچین برف شادی بگیر یه شامم درس کن تمام

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

اگه میتونی بچه رو بسپر به خانواده ای کسی در حد دوسه ساعت بعد کیک و کادو رو بخر و برو خونه یه تزئین خیلی ساده و یه الویه شیک تزئین شده حالا وقت نداشتی الویتو قالبی کن مثلا من وقتی خیلی عجله ای میشه الویه قلبی با دست شکل میدم و روشم با گوجه تزئین میکنم میشه قلب قرمز

یا میتونی کیک مرغ سرد درست کنی اونم خیلی زمان نمیبره تزئنیشم همینطور فقط الانا تا زمانی که بچه خوابه کامل ایده هاتو تو ذهنت بچین حتی مدل تزئین غذاتو یه سری از لوازم غذارو هم آماده کن بعد بچه رو ببر و به کارای دیگه برس

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
2740

اگه هم نمیتونی بچه رو به کسی بسپری و از لحاظ مالی اوکی هستین میتونی یه کیک بخری باکادو ببری بدی به یه کافه یا رستوران و هماهنگ کنی ساعتی که میاین براتون سوپرایزی بیارن و شوهرتم یه جوری راضی کن برین مثلا شام بیرون یا برین کافی شاپ به مناسبت تولدش و اونجا سوپرایز بشن

هر کاری میخوای بکنی بکن ولی بچه رو به هیچ کسی نسپار

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
هر کاری میخوای بکنی بکن ولی بچه رو به هیچ کسی نسپار

عزیزم در حد دوسه ساعت یا حتی یکم بیشتر سپردن بچه دست کسی مثل مادر یا مادرشوهر یا خواهری که بهش مطمئنی به نظرم اتفاقی نمیافته

عزیزم در حد دوسه ساعت یا حتی یکم بیشتر سپردن بچه دست کسی مثل مادر یا مادرشوهر یا خواهری که بهش مطمئن ...

اگه افتاد چی؟ منم بچه بودم نیم ساعت سپردنم تا دو هفته بیمارستان بستری بودم 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید.