2733
2739
عنوان

کسی تجربه ارایشگری داره ؟

132 بازدید | 31 پست

میخوام برم دوره رنگ و هایلایت آموزش ببینم

تقریبا چقدر بعدش میتونم وارد بازار کار بشم؟ و اینکه قبل از ورود به دوره آموزشی اگر کاری لازمه انجام بدم بگید که چطور یه اموزشگاه خوب پیدا کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من  تو اینستا یه نفر رو دیدم دوره مجازی رنگ مو و ترکیب رنگ مو رو میذاره هنرجوهاش خیلی راضی ان میگن تو دوره حضوری شرکت کردن و کلی پول دادن اندازه ی اون کار یاد نداده میخوای سر بزن اسم پیجشو یادم نمیاد فکر کنم هیرکالر بای صدقیه

2731

اشتباه منو نکن و حتما برو یه اموزشگاهی که میدونی نظرات راجبش خوبه

من رفتم اموزشگاهی که مربیش رئیس اتحادیه ارایشگرا بود ولی فوق العاده کلاهبردارر و پول پرست بود و هییییییچی بهم یاد نداد

من از دستیارش یاد گرفتم خودش هیچی بلد نبود

الانم برای بار دوم دارم هزینه میکنم میرم کلاس شنیون

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌
2740
اشتباه منو نکن و حتما برو یه اموزشگاهی که میدونی نظرات راجبش خوبه من رفتم اموزشگاهی که مربیش رئیس ا ...

برای همین دارم تحقیق میکنم چون هزینه ها یطرف رفت و امد وقتی که میزاری اینا همش هست 

رنگ واینجور چیزها رو از توی گوشی هم میتونی یاد بگیری.

جدی چجوری میشه بگی وی باید سرچ کنم؟ تو گوگل هست یا یوتیوب؟ 

اگ اینجوری شروع کنم خیلی بهتره و یه شناخت سطحی ازش پیدا میکنم 

اصن ببینم علاقه دارم به این کار یا نه فقط یچی ب سرم زده 

جدی چجوری میشه بگی وی باید سرچ کنم؟ تو گوگل هست یا یوتیوب؟  اگ اینجوری شروع کنم خیلی بهتره و ی ...

توی گوگل سرچ کن.ترکیب رنگ ها وروشش رو یاد بگیر.کلا توی آرایشگری نباید استرس داشته باشی.مثلا خودم اوایل یکی بندابرو مینداخت میگفتم نمیترسه ابروهارو بکنه.بعدش خودم یاد گرفتم دیدم خیلی راحته.الان خودم موهام رو رنگ میذارم.خداروشکر یاد گرفتم.

یه مدت باید کارآموز بشی،،من ۱۰ ساله تو این لاین کار می کنم ۲ سال فقط کارآموز بودم چون برخلاف تصور لاین سختیه.

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👼🏻👼🏻
درامدتون خوبه ؟ کدوم شهری؟

آره خوبه خداروشکر ولی برای همکارام که کلان شهر کار می کنن خیلی بهتره.

همدان.

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👼🏻👼🏻
2706