2733
2734
عنوان

دختر خالم ناشناس هعی برام پیام مستحجن میفرستاد

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهرش بود دخترخاله ات برای اینکه ابروش نره اینطوری گفته .دختر خاله ات مگه احمقه همچین کار مسخره ای بکنه .سواد نداره خوب حتما با دوستی رفیقی نشسته پیام داده .کاملا معلومه که کار دختر خاله ات نبوده چطور نفهمیدی

2740

خوب یکبار باهاش حرف بزن ته توی جریانو دربیار شاید خواسته آبروداری کنه شاید خودشم نزده کس دیگه از گوشی شوهرش زده ولی انقدر جریان بیخ پیدا میکرده گذاشته بیفته گردن خودش تا با خودش صحبت نکنی متوجه نمیشی خصوصا اگر رابطتتون خوب بوده

نه کار خودش بود چون اون موقع اومده بودن شهر کسی نمی دونست من کجا میرم فقط اون فهمیده بود 

چه ربطی داره منم هرجایی برم یا با دوستام حرف میزنم با شوهرم همه چی رو در میون میذارم اونی که ساده اس تویی نه شوهردختر خاله عوضیت

شوهرش بود دخترخاله ات برای اینکه ابروش نره اینطوری گفته .دختر خاله ات مگه احمقه همچین کار مسخره ای ب ...

بابا اخه کلا شوهرش سواد نداره این 1 کلا جایی که من کار میکردم بدبخت شوهرش نبود اصلا اون طرفم پسر سر به زیری هس اصلا منو ندیدم بود اون موقع ها تازه بعد اون قضیه پسره منو دید 

به نظرم خشم شما بیشتر از مادرتونه 

قطعا بعد رو شدن دست دختر خواهرش از شما بایت رفتار زشتش عذرخواهی نکرده و اون رفتار ناحقش رو  شما تاثیر شدید گذاشته 

به نظرم یکبار این خشم و ناراحتیت را به مادرت بگو 

کاربر خیلی قدیمی هستم ... 
2706