2733
2739

ییادمه اون موقع کلاس هشتم بودم تو بازارچه شهرمون به خیاط بود میرقتم اونجا کمک دستش میبودم یهچیزی یاد بگیرم مامانمم به این دختر خالم گفته بود میرم سر کار اون موقع گوشی نداشتم دو سه سال پیش بود منوگوشیه مامانمو با خودم میبردم سر کار زیادم از خونمون دور نبود خلاصه یه روز بابام خونه نبود جمعه بود بعد زود تر اومدم خونه مامانم گوشیو از دستم گرفت بعد دیدم یه دفعه چنان دادی زد مامانم که این کیه و این چه پیاماییه واست فرستاده 

نوشته بود سلام خوبی چه خبر 

من دوست دارم میای بریم دور دور 

میخوام ببوسمت و کلی حرفای دیگه

مامانمم همش سرم داد میزد منم تو شوک بودماصلا نمیدونستم طرف کیه مامانمزنگ زد به شماره بعد شوهر دختر خالم برداشت مامانم از دهنش در اومد گفت اون بیچاره شوهرشم زیاد سواد نداشت نمی دونست چیشده بعد نگو دختر خالم با گوشیه  شوهرش برداشته این پیامارو فرستاده اخرم معذرت خواهی نکرد گفت فقط من بودم 

الانم که الانه بعضی وقتا میبینمش حالپ ازش بهم میخوره یادم میفته مامانم چطور رفتار کرد باهام و کتکم زد و تهدیدم میکرد به بابام بگم چون پیامای +۱۸ هم بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چقدر احمقن ،  حالا کار مامانت بد بوده که تو رو دعوا کرده واي خوب کاری کرده فورا زنگ زده بهشون، ...

میدونی پیاماش یجوری بود انگار باهم رفته بودیم بیرون و اینا اخه اسمم و بقیه چیزارم گفته بود من خودمم به خودم شک کردم 

2706