2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

شدنیه اما کمی سخته

من باید 5 کیلو وزن کم کنم هر کاری میکنم نمیشه

به خاطر اینکه منتظر شوهرم میمونم بیاد شام بخوریم دیر میشه برای همین وزن کم نمیکنم وگرنه در طول روز رعایت میکنم

منم دنبال راهکارم  تنبلی میکنم دوباره برم پیش متخصص تغذیه

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

عزیزم کالری شماری نکن 

من ۸۰ بودم الان ۶۰ کیلوعم ویکسالونیمه روهمین ۶۰ هستم وخداروهزارمرتبه شکر هیچ عوارضی نداشتم

اگ میخوای ده کیلو وزن کم کنی صد در صد موهات ریزش میگیره ۱۵ روز قبل شروع رژیم مکمل استفاده کن ویتامین دی 

من اینجوری کم کردم(شیریجاتو قطع کن بجاش خرما وکشمش استفاده کن   روغن کم مصرف کن وسعی کن غذاهات کم روغن وابپزی باشه غذاهای مغازه ای نخور چیپس پفک و..... هفته ای دوبار سالاد بخور سالاد زیاد برای آدم خوب نیست ریزش مو میاره و برنج حتما بخور اما کم هرگز برنج ونونو قطع نکن نون ی کف دست برنج مثلا دوتاکفگیربدون روغن وخورشت کم روغن یاآبپزی...روزی هشت لیوان آب جوشیده ولرم بخور ورزش کن ... خیلی خوب لاغر میشی بدون عوارض

عزیزم کالری شماری نکن  من ۸۰ بودم الان ۶۰ کیلوعم ویکسالونیمه روهمین ۶۰ هستم وخداروهزارمرتبه شک ...

دقیقا این روش خوبه منتهامن ۱سال بهاطر افسردگیم میرم باشگاه فقط باشگاه اشتهاموزیاد میکنه عصرها چیکارکنم

2706