2733
2734

بجای پس انداز که معلوم نیست سال بعد همون ارزش و داشته باشه اکه دراند ثابت داری وام بگیر 

ولی اگه میتونی پول کلان پس انداز کنی بحثش جداست

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه ولی پولتو به ریال نگه ندار به دلار یا طلا تبدیلش کن

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله
2731

بپا خودت از زندگی زده نکنی 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2740

عزیزم در لحظه زندگی کن آدم با نخوردن و نپوشیدن ب جایی نمیرسه میتونی خرجای الکی رو حذف کنی 

انشالله موفق باشی 🌱❤

من نمیتونم بد باشم،من کل بدنم قلبه:) تا به آغوشت رسیدم، حرف رفتن را زدی این همه سنگین دلی با قلبِ بیمارم چرا؟

زندگی همین لحظه ای نمیگم ادم پس انداز نداشته باشه ولی سخت گیری خیلی اشتباهه مخصوصا تو ایران هیچی ثابت نیست شما پولو جمع میکنی ۱سالم زندگی نکردی ۵۰۰میلیون میره رو ماشین☹️

2706