2733
2734
عنوان

دیشب خیلی شام خوردم کمک🤣

470 بازدید | 22 پست

سلام خانما دیشب خیلی شام خوردم واقعا اذیته معده ام ونتونستم درست حسابی بخابم چیکار کنم سردلم کمی آروم شه اولین باره اینجور شدم حس میکنم معده ام میخاد منفجرشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین چقدر خوردی که از دیشب تا حالا معدت درد میکنه🤭😂

عرق پونه. یا آب لیمو. بخور 

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
2740

یه فنجان شربت شیره ی انگور بخور

یکی از خواص مهم شربت شیره انگور، کمک به بهبودی یبوست است. در واقع نوشیدن این شربت، به هضم غذا کمک می‎کند و برای تسکین دردهای معده و روده هم بسیار مفید است

ببین چقدر خوردی که از دیشب تا حالا معدت درد میکنه🤭😂 عرق پونه. یا آب لیمو. بخور 

اره دقیقا واقعا اذیتم اولین بار اینجور شدم🤣مهمونی داشت مامام منم گشنم بود تند تند کلی غذای خوشمزه خوردم

2706