2737
2734

عروسِ خالم سه تااز دختر خاله هام دوتا از دختر عمو هام پسر خاله ام پسر داییم _ دوتااز داییام و من هممون استخدامی آموزش پرورش قبول شدیم😐😐😐

پارسال هم خیلیا قبول شدن مملکت داره گلو بلبل میشه؟😂

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کمبود نیرو 

آزمون استخدامی هم هر کی قبول بشه به این معنا نیست معلم شده باید ارزیابی بشه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

چون هیچکس باحقوق 10تومن نمیره خودشو گیربندازه

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
2738
همه دارن میرن آموزش پرورش !! مد شده

دقیقا مد شده آخه حقوقارم با رتبه بندی زیاد کردن واس خانوما که خیلی خوبه 

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
کمبود نیرو  آزمون استخدامی هم هر کی قبول بشه به این معنا نیست معلم شده باید ارزیابی بشه

میدونم ولی پارسال هم خیلی از فامیلا معلم شدن اصلا همه شدیم معلم 

البته نظام هم زیاد استخدام میکنه 

والا بدا ما که نیست شوهرمو ازکار میخوان بیرون کنن میگن نیرو نمیخوایم تو رو خدا برام صلوات بفرستید بیرون نکنن بیردن بندازن بدبخت میشیم

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا
عزیزم سه برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه میشن. مهم قبول نهایی هست. که یه سوم قبول میشن

میدونم هنوز ارزیابی ها شروع نشده ولی پارسال هم از دوستو آشنا از فامیل ها خیلیا قبول شدن 

2706