2733
2734
عنوان

داریم طلاق میگیریم .فازشون چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1318 بازدید | 75 پست
مردم دارن اونطرف کره زمین مهاجرت میکنن بعد یه عده هنوز درگیر این هستن که خونه فرزندمون تو کوچه ما ب ...

اخه شوهر من یه کارهای اشتباهی انجام داد خییییلی اشتباه بعدش خودشم پیشنهاد طلاق داد!!! بعدشم بجا اینکه قضیه رو جمع کنه همش حرکات اشتباه میزد ....ولی دیدم پشیمونه گفتم پس شرطم اینه که از تحت سلطه خانوادت بیای بیرون و پول و سرمایه ای که حق خودمونه‌ ولی بابات داره استفادشو میکنه ازشون بگیر!!!! ولی اون چیکار کرد کااااااااملا دیگه رفت طرف اونا و گفت بدون خانوادم نمیشه و یه جوری ثابت کرد شما رو حذف میکنم ولی اینا رو نه

کاش اقایون تا وقتی که از مادرشون سیر نشدن زن نگیرن خاک تو سر کسی که مادرشو به همسری که تا اخر عمر شر ...

هزاران بار خاک تو‌سرش!!!! نمیدونم چجوری آدم زن و بچه کوچیکشو ول میکنه میره میگه خانوادم مهم‌ترن!!!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل شما حل شدنیه ، لج نکنین با هم ، یه مشاور خانواده با بررسی و گفتن اشکالات رفتاری دو طرف و دادن راه حل های تمرینی زندگیتون رو به تعادل میرسونه ،، ذهن رو پاکسازی میکنه سوالات رو جواب میده

با هم حرف بزنین اما نه مثل قبل نه با کلمات و لحن قبل و برید پیش مشاور

چرا بره جایی که دوست نداره که همش احساس کنه باخته هردو توافق کنن و یه جا زندگی کنن که هیچکدوم از خ ...

موضوع ما اصلا این نبود چیزای دیگه بود و من شرط گذاشته بودم براش.... ولی اون موضوع رو چرخوند به اون سمت و بیشتر رفت سمت اونا....یعنی یه جورایی برعکس شد و اونا برا من شرط گذاشتن

2731
یه پدر و مادر شوهر احمق برای داغون کردن یه زندگی کافیه 

زندگیمو نابود کردن !!! همش میگم کاش زنگ بزنم به باباش هرچی دهنمه بگم ولی از طرفی میگم اونا نادون هستن شوهر کند ذهن من چرا عقلشو داد دست اونا

کاری با این چیزا که گفتی ندارم شما بچه داری اولویت زندگیت باید بچت باشه میخوای جداشی اعصاب زندگی بچه ...

اخه موضوع اینه که شوهرم خودش موافقت کرد درس بخونم منم دوسال تمام کنکور خوندم تا قبول شدم ..الانم سه ساله دهنم سرویس شده با یه بچه فقط  یک سالم مونده تموم بشه..چون باباش میگه درستو ول کن من باید ول کنم؟؟؟ مگه اون شوهر منه؟؟؟؟؟ از اول خواستن بهم بفهمونن که حرف حرف ماست!!!!!! اگه خود شوهرم از اول ناراضی بود قضیه فرق داشت....حتی قضیه خونه هم زیر سر باباشه...این آدم می‌خواد صفر تا صد زندگی منو بگیره دستش کوتاهم نمیاد خدا لعنتش بکنه

یه ادم بچه ننه این شکلی و چجوری تا الان تحمل کردی؟حتی نمیتونه برای زندگیش تصمیم بگیره!چرا بچه دار می ...

فک میکنه توی مراسم خواستکاری هستیم!!!!!! انگار ن انگار که زن و بچه داره و مسئولیت گردنشه

2740

کاری به فکر اون نداشته باش برو نزدیکش یکم تبعیت کن چشم بگو بساز تو طلاقم بگیری زن یکی دیگه بشی باید بهش چشم بگی چرا چون قانونه چون اگر بچه داشته باشی تو زندگی بعدی همش سرکوفت میزنه بچه اتو اوردی اگر بدون بچه بری میگه مطلفه ای بچتو ول کردی و فلان بشین توهمین زندگیت اگر فقط خانوادش مسئله است بگو بیا بریم مشاوره همون روند قانونی شمارو میفرستن مشاوره حرف بچه های نی نی سایت رو قبول نکن ماهمون شرایطمون مشابه نیست ریز مسائل شمارو نمیدونبم به همه چیز اگاه نیستیم صبور باش صبوری کن

فقط این و میدونم الان تن بدی به این چیزا  فردا قشنگ میان میشینن روت  همسرت نمیتونه تعادل ...

با این شوهر اشغالی که داشتم اکه الان درسم نبود به چه امیدی زندگی میکردم ؟؟؟؟ شانس اوردم درسمو خوندم ...دقیقا می‌خواد اونا رو بکنه تاج سر من ...باز اکه آدم حسابی بودن یه چیزی!!!! چندین ساله هر بلایی خواستن سر من آوردن الانم پررو پررو میخوان صفر تا صد زندگیمونو بگیرن دستشون

یه وقت گول نخوری درستو ول کنیا...شوهرت منطق پذیر هست ک بشینی با خودش تنها صحبت کنی؟ مهریه تو برار ا ...

اگه باهاش صحبت بکنم شاید رام بشه ولی چه فایده !!!! وقتی خودش عقل و شعور نداره!!! بدبختی اینه قضیه خونه رو هم حل بکنم قضیه بزرگ‌تری وسط هست و اون کارشه که هرگز از اونا جدا نمیکنه و تا وقتی کارش با اوناس همچنان اونا وسط زندگی من خواهند بود

2706