2737
2734
عنوان

داریم طلاق میگیریم .فازشون چیه ؟

1318 بازدید | 75 پست

داریم جدا میشیم .. شش ماهه جداییم ..اوایلش اون اصرار به برگشت داشت ولی دید راضی نمیشم ول کرد رفت پیش خانوادش و تبدیل به آدم دیکه ای شد ..بسیار بدجنس و مصمم به طلاق ..یکسره پروفایلشو عکس بچمونو میزاره ولی اصلا زنگ و پیام نمیده حالشو بپرسه!!! پیامای منم ج نمیده !!!!!!کسی که انقد زود زود دلش برام تنگ می‌شد الان مث غریبه شده !خانوادش خیلی دخالت گر هستن تا جایی که میگن بی اجازه ما حق ندارین آب بخورین ..همیشه هم به شوهرم میکن زنت خیلی بهت زور میگه جلوش وایسا!!!!! اختلافمونم بیشتر بخاطر اوناس..دو سالی بود که شوهرم بخاطر دانشگاه من خونه رو آورده بود پیش دانشگاه و نزدیک مامانم..همین موضوع خار شده بود رفته بود توی چشم اونا ..چون دوس دارن پسرشون بغل خودشون باشه ..حالا پدرش بجای واسطه گری زنگ زده میگه باید درستو ول بکنی خونه هم بیاد نزدیک ما ..

مهلت خونه ای که الان توش هستیم کم مونده تموم بشه ..با اینکه من و بجمون توی خونه ایم شوهرم رفته عدم تمکین زده برام!!! حتی رفته خونه گرفته نزدیک اونا و چن وقت پیش اومده بود میکفت میخوام جهازتو ببرم اونجا اکه هم نمیخوای پس خونه رو باید تخلیه کنی بری کلا ..اظهار نامه هم برام فرستاده وکیلش گفته یا میای خونه جدید یا تخلیه کن برو ..وکرنه با قانون طرفی!!!!خونه ای که گرفته رو رفتم دیدم ..میخواستم ببینم از عمد برا دور زدن قانون خونه داغون  گرفته یا نه..خونه بدی نبود ولی پیش خانوادش بود محله تقریبا گرونی هم هستش...بنظرتون چه فکری کرده احمق؟ 

خانواده ها زندگی شما رو نابود میکنن شک نکنید

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این کارها برای فشار بر شماست راهکارهای وکیلها 

اگه قصدت واقعا طلاقه بهتر بود یه وکیل درست میگرفتی و این 6 ماه و صبر نمیکردی 

الانم باز با وکیل مشورت کن 

چون اون خانه ای که توشی هم مال همسرته پس راه برای رد عدم تمکین داری

کاربر خیلی قدیمی هستم ... 

حس میکنم ناخواسته طوری رفتار کردی که همسرت و خانوادش حس کردن میخوای اونو از خانوادش جدا و دور کنی و رئیس بازی درآوردی یه جوری میخوان روتو کم کنن

کوتاه بیا فهمیدم بچه داری مدارا کن اینها مشکلاتی نیست که به خاطرش به طلاق فکر کنی بچه نشو 

2738

مردم دارن اونطرف کره زمین مهاجرت میکنن

بعد یه عده هنوز درگیر این هستن که خونه فرزندمون تو کوچه ما باشه یا اونها.

اگر مشکل فقط همینه،برو با همسرت حرف بزن

بگو نه اینطرف نه اونطرف

یه جا میگیریم که از هردو دور باشیم

یا به هردو یه اندازه نزدیک باشیم

برای طلاق وقت هست .یه تایمی اونجا برو اذیت شدی بعد بفکر جدایی باش چون موندن تو زندگی جهنمی ادم رو پی ...

چرا بره جایی که دوست نداره

که همش احساس کنه باخته

هردو توافق کنن و یه جا زندگی کنن که هیچکدوم از خانواده ها نباشن

یا به هردو یه اندازه نزدیک باشن

مگه میشه موضوع به این مسخره ای دلیل طلاق بشه

مگر اینکه موضوعات دیگه ای هم باشه

یه پدر و مادر شوهر احمق برای داغون کردن یه زندگی کافیه 

در اصل یک زوجه ...

یکی از این دو عزیز نمیتونه تعادل برقرار کنه

وگرنه مرز تعیین کنن

سخته

ولی اگه هردو همدل باشن شدنیه

اقا بچه دارن!

خودشون پدر و مادرن!

کاری با این چیزا که گفتی ندارم شما بچه داری اولویت زندگیت باید بچت باشه میخوای جداشی اعصاب زندگی بچه داغون میشه 

برای تحصیل اجازه همسر لازمه 

اگر تو عقد نامت اجازه کار تحصیل یا حق مسکن داری میتونی بگی حرفت رو ولی اگه نه باید بری زندگی کنی 

ته درس خوندن رو ما رفتیم میخوای چکارش کنی بچت وزندکیت مهم تره میتونی مجازی یا پیام نور یا رشته دیگه یا از دوباره بخونی تو شهری که نزدیک محل سکونت همسرت باشه 

تو مادری به خاطر زندگی وبچت باید کوتاه بیای جداشی با بچه چجوری میخوای کارکنی درس بخونی آیا ازدواج دوم کنی دیگه اونا خانواده همسر نداری با بچت خوبه با خودت خوب میشه 

هر جا میگه برو زندگی کن از خانوادش ناراحتی برخوردن رو کم کن نرو بیا با خود همسرت که مشکل زیادی نداری 

اشتباه داری می‌کنی خونه تو میشه خونه تو وهمسرت وبچت خانوادت اینا هستن نزدیک مامانم نزدیک مامانش دیگه معنی نداره تو خانواده خودت رو ساختی دیگه این حرف ها بچگی کردنه 

تصمیم گرفتی شوهر کنی بچه بیاری پس اولویت زندگیت درس نبوده پس پای تصمیمت وایسا اگر هدفت تحصیل وکاربود چرا ازدواج کردی یا از اول شرط نکردی 

آدم بچه دار به قیمت کوچیک شدن خودش زندگیش رو به خاطر آینده بچه حفظ می‌کنه مگر اینکه ترس جوانی یا آبرویی در بین باشه جداشه 

2706