2733
2734

دوسم داره و دوسش دارم ولی صلاح اینه ک تموم کنم باهاش😭😭😭بهونه نمیده قهر میکنم دو دقیقه ای میاد اشتی و التماس ای خدا چ غلطی کنمممم

واسه ازدواجم دعا کنید مهربونا حتی در حد یه صلوات❤️

بشین منطقی باهاش حرف بزن و جدا بشین..

هیچوقت بهونه نیار

گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب اگه دوسش داری چه اصراریه جدا بشی؟ شاید بعد ها هیچکسو مثل اون نتونی دوس داشته باشی

مدیون دلت میشی

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2738

من نمیدونم چ کرمیه یکیو عاشق خودت کنی بعد بخوای ولش کنی

کسی ک نمیتونه مسئولیت احساس کسیو قبول کنه اصلا نباید وارد رابطه بشه

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
خیانت کن😂😂خودش میره یا بگو مامانم فهمیده گفته کات

خیانت کار اشتباهیه

واسه هر دو نفر اشتباهه و واقعا داغون کننده است

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
خب اگه دوسش داری چه اصراریه جدا بشی؟ شاید بعد ها هیچکسو مثل اون نتونی دوس داشته باشی مدیون دلت میشی

مجبورم نمیتونم بمونم

واسه ازدواجم دعا کنید مهربونا حتی در حد یه صلوات❤️

یه نظر من یه مدت با مسافرت رفتن یا از خونه بیرون نیومدن به هر دلیلی ازش دور بمون و کمتر چت کن و صحبت تلفنی هم کمتر بشه و از کلمات احساسی کمتر استفاده کن

این دور موندن به مرور و  یواش یواش نسبت بهت سردش میکنه

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
2706