2733
2734
عنوان

ترشح غلیظ وپنیری زرد بعداز شیردهی ازسینه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداکنه همین باشه 

ان شاالله چیزی نیس نگران نباش منم عین شمااولش ترسیدم ولی بعدپرس وجوکردم فهمیدم به خاطرخشک شدن شیرهستش 

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
ان شاالله چیزی نیس نگران نباش منم عین شمااولش ترسیدم ولی بعدپرس وجوکردم فهمیدم به خاطرخشک شدن شیرهست ...

توکل بخدا..اینقد مریضیای بد و جورواجور زیاد شده آدم دست خکدش نیست

2728
میشه لطف کنی بگی چجوری بود براشما؟؟ من یه بیماری اعصاب کوفتی دارم که فوبیای وحشتناااااک از دکتر و.. ...

همینجوری زرد وسفت وغلیظ بود بعد مدتی خوب شد درمورد فوبیا هم حتما مشاوره روانشناسی برو چون همین استرس های بی مورد باعث مریضی میشه 

توکل بخدا..اینقد مریضیای بد و جورواجور زیاد شده آدم دست خکدش نیست

آره گلم توکل به خداکن ان شاالله چیزی نیس این استرس هاست که فقط آدم رونابودمیکنه چون شیطان دشمن قسم خورده ی ماست نمیزاره راحت زندگی کنیم پناه ببربه خداوهمیشه ذکرزیادبگوآروم میشی گلم

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2738
آره گلم توکل به خداکن ان شاالله چیزی نیس این استرس هاست که فقط آدم رونابودمیکنه چون شیطان دشمن قسم خ ...

🥲🥲🥲🥲بچم نگاه میکنم‌حالم بدتر میشه اصلا دست خودم‌نیست

پس جامد نبود براشما برا من جامدم داره مث شیری که سفت شده باشه

عزیزم من خوب یادم نیس ولی خیلی چرب بودولی من دیگه نگاه نکردم شایدجامدهم شده بعدش واینکه من دوباره باردارشدم وشیردهی دوباره شروع شد

همینجوری زرد وسفت وغلیظ بود بعد مدتی خوب شد درمورد فوبیا هم حتما مشاوره روانشناسی برو چون همین استرس ...

میدونم...قصد دارم برم ببینم حالا نتیجه این مشکلم‌چی میشه🥺