2737
2734
عنوان

خیانت خواهشن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 49 پست
چجوری باهاش برخود کنم از طرفی فردا کنکور دارم حالم خیلی بده 

وای الهی🥲

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گفت دوستش با دوستم رل بوده شماره شو از من میخواس 

رل😖

رل🥴

چیه تازگیا افتاده تو زبونا

قبلا دوص دخترم یا دوص پسرم وقیح تر بود حیا میکردن الان انگار نقل و نباته هی رلم رلم میکنن

کنکورتو بده بعد کنکور یه جوری جرش بده ک رل مل یادش بره

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
دلم میخواد برم با یکی دیگ بش خیانت کنم

نه تو انسانیت خودتو زیر سوال نبر عپضش درس درست حسابی بش بده

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم
2740
عزیزم به عنوان کسی که هفت ساله متاهله ..وخواهرانه بهت نصیحت میکنه...بگم.. اگر خیانت دیدی همینجا اول ...

آییییییی اخ گفتی

اینو شات بگیرین داشته باشین

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
درسته حیف ابروییه ک دارم

عزیزم🥲

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
آییییییی اخ گفتی اینو شات بگیرین داشته باشین

والابخدا👌😑

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
درسته حیف ابروییه ک دارم

اره ‌🫂🌿تو خیلی ارزشت بالاس ارزش اینو نداره بخوای اینجوری تلافی کنی

بعدا دلت باهاش صاف میشه؟🥲

خ ودت بسنج اگه میتونی جدا شو

من جات میبودم دلم اصلا صاف نمیشد چون بار های دیگه بنظرم ممکنه تکرار کنه 

.پاشو بریم کنکور بخونیم جهنم از اینا🥲😂

چجوری خودمو آروم کنم تا فردا واس کنکور

بهش  توجه نکن اصلاا

2706