2737
2734
عنوان

عدد بتام ۲.۳ بود امکان بارداری هست

86 بازدید | 11 پست

من دخترم دوران عقدم با شوهرم رابطه کامل ندارم ولی تماس سطحی داره با واژن. سیکلم ۲۹ روزس امروز ۳۵ روز گذشته هنوز پری نشدم. دو روز پیش هم بتا دادم عددش ۲.۳ بود. احتمالش هست هفته قبل لقاح شده باشه؟ (با توجه به اینکه نزدیک پریودیمه و امکان تخمک گذاری پایینه) اگه آره و هفته قبل لقاح صورت گرفته برا همین عدد بتام پایینه و احتمال بارداری هست؟ در ضمن بعضی اوقات زیر دلم درد می‌کنه و همینطور کمر و یه موضوع دیگه من دوره قبلی پریودیم یه دونه قرص خوردم که پریودیم یکی دوروز عقب بیوفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

استارتر با اجازه میشه یه سوال بپرسم اگه کسی بلد بود جواب بده؟

دوستان کسی آزمایش هورمون داده و تخمک هاش ضعیف بودن یا اینکه بگن عجله ای و اورژانسی باید بره برای فریز تخمک؟

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻