2737
2734
عنوان

حس ششمی عزیز توروخدا بیاا

65 بازدید | 10 پست

بنظرت عشقم واقعا مجبور بود که ترکم کرد یا خودش منو دوست نداشت؟ 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن

@پرنسس369   بیا عزیزم 

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن

عزیزم میدونم الان دوس داری ی حسی ششمی بیاد یچی بهت بگه حالت بهتربشه خودم ماهه پیش حالم بدتراز تو بود ولی باورکن همش دروغه و هیچیو نمیدونن اگ دوست داشتی تاپیک آخرمو بخون ببین دروغ میگن فقط

انشاالله بهترینا قسمتت بشه،موفق باشی عزیزم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم میدونم الان دوس داری ی حسی ششمی بیاد یچی بهت بگه حالت بهتربشه خودم ماهه پیش حالم بدتراز تو بود ...

عزیزم فقط میخام یکی واقعیتو بهم بگه🥺

وا خب این چه عشقی بوده دخمل

عزیزم من عاشقش بودم بنا به دلایلی رفت میخام یه حس ششمی بهم بگه راسته گفته یا نه

عزیزم فقط میخام یکی واقعیتو بهم بگه🥺

میدونم منم دوست داشتم یکی بهم واقعیتو بگه ولی بادروغاشون نابودم کردن،خیلیا حتی رنگ لباسم سال تولدم و ماهی ک ب دنیااومدمو میگفتن ولی گفتن ازمونمو قبول نمیشم و هربار میشستم کلی گریع میکردم بابت این موضوع ولی خداروشکر نتایج اومد و قبول شدم

فقط خدا میدونه اینده چیمیشه هیچکس نمیدونه توکل کن بخدا و پیش برو انشاالله خیره❤

2740
میدونم منم دوست داشتم یکی بهم واقعیتو بگه ولی بادروغاشون نابودم کردن،خیلیا حتی رنگ لباسم سال تولدم و ...

توروخدا با دل مهربونت برام دعا کن، خیلی خوشحال شدم امیدوارم همیشه موفق باشی، دلم براش تنگ شده هیچ خبری ازش ندارم نمیخام کسی نصیحتم کنه یا چیزی بهم بگه فعلا داغونم زمان میبره تا خوب شم

توروخدا با دل مهربونت برام دعا کن، خیلی خوشحال شدم امیدوارم همیشه موفق باشی، دلم براش تنگ شده هیچ خب ...

این روزای تورو گذروندم گلم الان ی سال و نیم میگذره خودمو انقدر درگیر درس و کار کردم ک وقت ندارم ب خودمم فک کنم چ برسه یکی دیگ برای موفقیتت تلاش کن اونم اگ قراره تهش ماله تو بشه میاد سمتت اگ قراره نباشه ک هیچ تو راهتو رفتی و پسرفتی نداشتی❤الان حق داری دلتنگ باشی سعی کن زود کنار بیای 

انشاالله خواستت با خواست خدا یکی باشه و خوشبخت و عاقبت بخیر بشی عزیزم❤

این روزای تورو گذروندم گلم الان ی سال و نیم میگذره خودمو انقدر درگیر درس و کار کردم ک وقت ندارم ب خو ...

ممنونم بابت دعای قشنگت🥺💚