2737
2739

دیروز شش صبح از خواب بیدار شدم، دیگه نخوابیدم تا ده شب، انقدر خوابم میومد همون ده شب چراغا رو خاموش کردم و رفتم خوابیدم.

ساعت دو، سه صبح مادرم گفت سرگیجه دارم ، منم تو رختخواب بودم، گفتم مایع گوشته. اونم گفت شاید و گفتم بخواب تا خوب شی.

الان دو ساعت پیش فهمیدم فشارش بالا بوده و اصلا نتوانسته بخوابه. 

از خودم بدم میاد پا نشدم، اما هم خیلی خوابم میومد، هم سخت بود پا شم. بنظرتون کار بدی کردم؟🙁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه مادرا از خوابشون میزنن به بچه میرسناما هیچ بچه ای از خوابش نمیزنه به مادرش برسه 

تو تنها نیستی منم همینجورم اما تازگیا قدر مامانم رو بیشتر میفهمم و همیشه ترس اینو دارم که از دستم بره 

2731

تو خواب ادم حالیش نمیشه مهم اینه ک الان بخاطر کارت عذاب وجدان داری ......کار بدی نکردی چون خواب بودی طبیعیه....

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2738

بلند میشدی متوجه میشدی مگه از چیه؟حالا خداروشکر به خیر گذشته،وفقط یه نادره که با کوچکترین حال بد بچه با هوشیاری کامل از جاش میپره،خودم واقعا میبینم،تو اوج خستگی بودم و گرم بودن بدن بچه یا تکوناش هوشیاری کامل بهم میده ولی همسر شاید پیش اونده حالش بدم بوده وبیدارشده و..ولی اصلا متوجه نشدم

از کجا باید میدونستی؟ 

یادمون باشه هر‌ چیگفتن اول فوری فشارشونو بگیریم

قشارش بالاس؟ قرص فشار می خوره؟ 

این جور وقتا که یکی قرصشم خورده ولی فشارش بالاس باید چیکار کنه ؟ 

2706