2733
2739
عنوان

ضربان قلب جنین در هفته ۱۶

217 بازدید | 35 پست

من الان هفته ۲۱ هستم، آخرین بار سونو هفته ۱۶ رفتم، ضربان قلب نوشته بود ۱۴۰، الان تو اینستا از ی دکتر سونگرافی پرسیدم گفت نرمال نبوده، دکتر خودم چیزی نگفت اصلا درباره ضربان، مونده ب وقت کنترلم، استرس گرفتم ،تو نت هم میزنم نوشته از ۱۵۰ ب بالا باید باشه، من کم کم تکون هاشو احساس میکنم، ولی ممکنه زبونم لال قلبش مشکلی داشته باشه؟خیلی نگرانم

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد

ربطی نداره

ضربان قلب بچه هر دفعه یه عدده

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه بابا اگه مشکلی بود دکترت می‌گفت به چیزایی که  تو گوگل هست هم زیاد اعتماد نکن بیشترش چرته

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

به دکترای اینست ا اعتماد ندارم اگه دکتر خوبی بود می‌نشست تو مطبش درازای اطلاعاتی که بهت میداد پول می‌گرفت مث همون پزشکی که پیشش رفتی پس الکی به خودت استرس نده به جوجه هم استرس وارد نکن این سوال رو گوشه ذهنت نگه دار دفعه بعد که واسه چک رفتی از پزشکت بپرس

هفته ۱۲ هم همین بود

اگه نگرانی برو اکو قلب 

ولی وقتی دکترت چیزی نگفته یعنی مشکلی نیست

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
2740

عزیزم هرچی جنین بزرگ میشه ضربان قلبم کم میشه

هیچ ربطی نداره ۱۴۰ بوده مشکل داشته باشه 

کاملا نرمال هست

وقتی حرکت حس میکنی ینی نی نی سالمه

۱۸ هفته انومالی داری میری میبینی خیالت راحت میشه

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا اگه مشکلی بود دکترت می‌گفت به چیزایی که  تو گوگل هست هم زیاد اعتماد نکن بیشترش چرته

دکترم کلا یکم گیج بود، نمیدونم شایدم من حساسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ب گوگل ک اصلا اعتماد نکن من تا الان ۲ تا سرطان و یه عفونت شدید مزمن رو با چیزایی ک از گوگل دستگیرم شده رد کردم

در صورتی ک یکیش ی سرماخوردگی ساده بود یکیش ی عفونت ۱۰ درصدی واژن

عزیزم هرچی جنین بزرگ میشه ضربان قلبم کم میشه هیچ ربطی نداره ۱۴۰ بوده مشکل داشته باشه  کاملا ن ...

الان هفته ۲۱ هستم، ۱۷ اردیبهشت وقت کنترلمه، زود نوشته بود واسه آنومالی ،هفته ۱۶ رفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکترم کلا یکم گیج بود، نمیدونم شایدم من حساسم

کلا تو بارداری این حس ها طبیعیه بعد از این که نینیت به دنیا بیاد خیالت راحت میشه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
ممکنه چیز شیرین زیاد خورده باشی  یا چندساعت قبلش قهوه یا نسکافه خورده باشی یا حتی  استرس ...

اخه قبل سونو میگن باید شیرین بخوری، نه قهوه خور نیستم عزیزم، ولی استرس خیلی داشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706