2733
2739
عنوان

کسی اینجاهست بچششو بفرسته کلاس اما بچه زده شده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 34 پست

من چی بگم که پسر کلاس سومی منم سر هر برخورد بد و فحش تو کلاس شروع میکنه داد و بیداد و گریه نمیتونه مدیریت کنه هیجان و بحرانشو ، البته یه ماهه میبرمش پیش مشاور  

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
بله من پسرم7 سالشه،میفرستادم تکواندو ی مدت رف ولی ی سری موقع مبارزه با ی بزرگتر از خودش انداختنش و ...

بفرستش فوتبال

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم پسرمن ۵سال ژبمناستیک ویک سال ونیم کاراته میره،تاحالا خیلی زده شده ونخاسته بره ولی من به حرفش توجه نکردم بردمش 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
2740
عزیزم پسرمن ۵سال ژبمناستیک ویک سال ونیم کاراته میره،تاحالا خیلی زده شده ونخاسته بره ولی من به حرفش ت ...

این همه اصرار برای چیه بذارید ذهن بچه آمادگی و درک اطراف و پذیرش اون رو پیدا کنن اصلا بفهمه و بدونه چی به چیه.اون بجه کلاسش رو با اضطراب شروع میکنه نکنید تو رو خدا شاید به جایی برسه اما روح وروانشون داغون میشه

اهه بچه پنج ساله رو چرا با روح و روانش بازی می کنید گناه دارن بذارید یکم متوجه بشن چی به چیه اخه

والا جلسه های اول عاشقش بود الانم توکلاس هستیم میبینه ذوق میکنه اما میترسه من برم ازم جدانمیشه

والا جلسه های اول عاشقش بود الانم توکلاس هستیم میبینه ذوق میکنه اما میترسه من برم ازم جدانمیشه

خوب همونو میگم .اخه هنوز خیلی کوچیک حداقل بذارید هفت سالش بشه .بتونه یکم آدرس ها رو تو ذهنش مجسم کنه بفهمه که اگه مامانی رفت بر میگرده .یکم بزرگتر شه دیدش بازتر شه متوجه بشه گم نمیشه دزدیده نمیشه تا زمانی که تو باشگاهه.فقط به حرف ما نیست اونم باید متوجه بشه روح و روانش باید بکشه بتونه شرایط رو هضم کنه

عزیزم ببین با مشاوره صحبت کن اینجا کسی نمیتونه درست راهنمایت کنه اتفاقا ششخصیت. بچه تا هفت سالگی شکل میگیره توباید همین حالا این مشکل حل کنی

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
خب گریه نمیکرد پسر من گریه میکنه و میچسبه بهم

روزای اول خیلی اذیت میکرد بمرورخوب شد.شما ببین توباشگاه احتمالاکسی ازاذیتش کرده یا افتاده که الان نمیخاد بره چون یکبارپسرم همین اتفاق واسش‌افتاده بود میگفت دیگه نمیرم

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
این همه اصرار برای چیه بذارید ذهن بچه آمادگی و درک اطراف و پذیرش اون رو پیدا کنن اصلا بفهمه و بدونه ...

عزیزم شما ازکجا میدونی اصرارمیکنیم !!بهش میگم باشه تا سر برج برو دیگه نرو بعد که میره خودش خوشش میاد ،پسرم کمربندقهوه ای کاراته داره  ی دونه دیگع بامشکی فاصله داره نهایت ۳ماه دیگه بهش میدن حیفه بخاد الان ولش کنه، درضمن اخلاقی که داره،خیلی زود از ی کاری زده میشه حالا یا درس یا ورزش فرقی نمیکنه .اگه ازالان بخام همش بگم چشم بزرگ که شد همین مشکل خواهیم داشت 

2706