2737
2739

چکارکردید

بچموباشگاه ثبت نام کردم ۵جلسه اول عالی بود ااما الان میچسبه توبغلم نمیره میگه از باشگاه بیرون نروهمش گریه میکنه دیوونم کرده مربی وهمه تعجب میکنم ک چرااینطوررری شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نوه خواهر شوهرم، فرستادن مهد، الان میگ‌نمیرم، از معلم خوشم نمیاد، کلا زده شده 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد
2731

بله

من پسرم7 سالشه،میفرستادم تکواندو

ی مدت رف ولی ی سری موقع مبارزه با ی بزرگتر از خودش انداختنش و اونم بد زدش و پسرم کلا زده شد و منم اصرار نکردم بره

موندم چه کلاسی بفرستمش😵‍💫

من نمیدانستم معنی هرگز را،توچرا باز نگشتی دیگر   
2740

یا توی باشگاه از چیزی ترسیده یا احتمالا شرایط خونتون جوری هست که بچه بهش استرس وارد شده اینطوری واکنش نشون میده. وگرنه معمولا برعکسه. یعنی جلسات اول باید خجالت بکشه بعد بیفته روی غلتک

به نظرم چیزی پیش اومده که ترس از دست دادن شما رو داره.

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
من نوه خواهر شوهرم، فرستادن مهد، الان میگ‌نمیرم، از معلم خوشم نمیاد، کلا زده شده 

بچه های اطراف من همشون قصد ترک تحصیل دارن😐

حالا تو خانواده ما همه تحصیل کرده هستن نمیدونم چیشد کع اینطوری شدن

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
چکارکردن البته مربی اینم جدیه یه لبخند ب بچه نمبزنه

خب بچت چن سالشع؟

چه رشته ورزشس فرسادیش؟

شاید بچه علاقه نداره

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
2706