2737
2734
عنوان

حمام رفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1610 بازدید | 105 پست
چون غسل تو حمامه، چون بعضی اتفاق ها تو حمامه چون ذهن جاهای بد میره

نمی‌دونم ولی به هر حال من که حموم کردنو دوست دارم اگه ولم کنن دوست ندارم از حموم در بیام اصلا

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین حس دنیا حمام کردنه سبک میشی تمیز میشی پوستت انگار نو میشه

بله وقتی تنهایی خوبه

ولی وقتی بازخواست میشی که چرا رفتی حموم، دلت میگیره.

آخه گاهی اونی که سوال میکنه منظور داره

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2731
تازه میفهمم اون موقع که خدا گفت آدم را از بهشت راندیم وعورتش را نمایان ساختیم چه شری درست شده.

چه ربطی داره

اگر مرگ به سراغم امد و همدیگر را ندیدیم،فراموش نکن که من خیلی دیدنت را آرزو میکردم
2740
وا،بازخواست نداره،حموم واسه نظافته،والا تابحال کسی واسه حموم بازخواستم نکرده،حتی واسه غسلم باشه خجال ...

اره نرفتنش زشته،،،دورو بر ساعت ۷ عصر رفتم خونه یکی،،،یه چیزی درست کرد اورد خوردیم،،،بعد گفت وای ببخشید من برم حمام غسل کنم و بیام،،،،ناخود اگاه عوق زدم،،نمیدونم چرا احساس کردم دستشم بعد رابطه نشسته🤣

بله وقتی تنهایی خوبه ولی وقتی بازخواست میشی که چرا رفتی حموم، دلت میگیره. آخه گاهی اونی که سوال می ...

چقدر منطق بی منطقی دارن اطرافیانت وخودت

برای همه توضیح بده که حموم واسه نظافته وازین ببعد که هوا گرم میشه هرروز میری،

انقدرم یه حموم میچیده نکن خواهشا

حموم رفتن آدم ، به کسی مربوط نیست که سوال کنه

منم هر روز یا یه روز درمیون باید حموم برم وگرنه انقدر سر و صورتم چرب میشه که حالم از خودم بهم میخوره

لطفا واسه شادی روح عزیزای آسمونیم ، صلوات بفرستید  💔
2706