2737
2739

همه مادرای سزارینی بعد زایمان شیر ندارن؟

چون‌من‌اینجا خوندم که چون بچه دوهفته زودتر از ۴۰هفته بدنیا میاد طول میکشه شیر بیاد

من نمیخوام اصلا شیرخشک‌بدم راه حلی هست شیرم‌همون‌موقع بیاد؟میشه راهنماییم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اطرافیان منم بعد سزارین نداشتن منم نگرانم🥺

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
2738

٣٩ و ٤٠ زايمان كردم

توي ٤٠ اصلا شير نداشتم.اونم ربطي بع زايمانم نداشت

مجاري شيردهيم بسته است

و سر دومي هم با هزار دنگ و قنگ باز شد.

شيردهي ي چيز ژنتيك بدن هست، هزاران نفر شيردهي موفق دارن

يك نفر مثل من نه..

در احر بچه سالم باشه شيرخشك يا شيرمادر اهميتي نداره ديگه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
اطرافیان منم بعد سزارین نداشتن منم نگرانم🥺

منم‌خیلی استرس دارم

دکترم گفت نزدیک زایمان بهت میگم چه کارایی بکنی چیا بخوری مشکل کمبود شیر نداشته‌باشی توکل به خدا ولی خب شیر نیاد اصلا تاثیری نداره چیزی

خودت مایعات ریاد بخور، دو سه روز که بچه مرتب مک بزنه کم کم شیرت زیاد میشه، فقط حواست باشه قند بچه نیوفته، اگر دیدی سر نمیشی روزای اول، هر بار سی تا شیر خشک براش درست کن، همون سی تا رو یه جا نده بهش رفلاکسی میشه، ده تا ده تا بهش بده. بازم میگم حواست باشه اگر واقعا شیر نداری قندش نیوفته، یا کمی نبات داغ بهش بده، ولی در عین حال سعی کن سینه ات رو زیاد بگیره، شیرخشکی نشه

خدایا شکرت بابت تمام ‌نعمتهایی که بهمون دادی، سلامتی و خانواده بالاترین نعمتها هستند، شکرت خدای مهربونم

وای عزیزم کی گفته؟من دوتا سزارین داشتم تو۳۸هفته و ۵روز

اینقدر شیر داشتم از همون ساعت اول بعد از عمل که تخت های بغلی میگفتن بچه شون رو شیر بدم

از شدت شیر شونه هام درد میکرد و گریه میکردم

با اینکه ارثی مادرم کم شیر بوده

این مسئله به بنیه بر میگرده

من تا وقتی بچه هام فقط شیر خودم رو میخوردن حسابی تپل بودن،غذا کمکی که شروع میکردم لاغر میشدن

یا خدا چقدر جرعت میخواد البته طبیعی هم وحشتاکه اما سزارین خییییلی خون بیشتر از دست میره بعد شکم پار ...

به نظرم تو این دوره زمونه سزارین خیلی راحت تره شما اپاندیس یا کیسه صفرا عمل بکنیم باید بخیه بخوری اینکه دیگه یه بچس

من اطرافیانم‌همه سزارین بودن سره سه روز پاشدن سرحال 

2706