2737
2739

سلام دوستان یبوست احتمالا از سردی بدن و دستگاه گوارش بوجود میاد با فرستادن عکس زبان و قد و وزن کودک هنگام تولد یا اگه خودتون مشکل دارین قدو وزن خودتون رو بفرستید تا مشاوره رایگان بگیرید و با طبع و مزاجتون آشنابشید در خدمتتون هستم🥰

درمانش فقط فیبر زیاد خوردنه  طب سنتی هم چرته  فقط گند میزنه به کل سیستم بدن آدم

عزیزم کل بدن انسان از چهارتا خلط تشکیل شده سودا بلغم صفرا و دم هستش هرکدوم از این خلط ها اگه دچار غلبه بشن یه سری مشکلات رو برای بدن بوجود میاره طبق گفته ی بو علی سینا 95درصد بیماریها از غلبه ی مزاج هستش وحتما باید اصلاح بشه لطفا اطلاعات عمومیتون رو بالا ببرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کل بدن انسان از چهارتا خلط تشکیل شده سودا بلغم صفرا و دم هستش هرکدوم از این خلط ها اگه دچار غل ...

ما آموزش رایگان طب سنتی کف دست شناسی و زبان شناسی رو هم داریم که با بهترین اساتید با مدارک بین المللی صورت میگیره درصورت تمایل درخدمتتون هستیم🤩

2728
ما آموزش رایگان طب سنتی کف دست شناسی و زبان شناسی رو هم داریم که با بهترین اساتید با مدارک بین الملل ...

سلام اموزشتون مجازی هست؟ من میخام میتونم درخواست بدم؟

خدایا شکرت🙏💙💜
سلام اموزشتون مجازی هست؟ من میخام میتونم درخواست بدم؟

بله عزیزم مجازی هست روزی یک ساعت باید تو جلسه حضور داشته باشید از3تا4ظهر میتونید قبل ازاینکه رسمی عضو بشید براتون لینک کلاس هارو بزارم یکی دو جلسه شرکت کنید اگر رضایت داشتید ثبت نامتون انجام بشه 

https://rubika.ir/joing/FJGEJACJ0COGIXWZLFQTSNZHONTWLTUZ

این لینک روبیکای منه حتما عضو بشید و درخاص نام نام خانوادگیتون شماره تماس و شهری که درآن زندگی میکنید رو بفرستید

جسارتا چرت هستن  اطلاعات از شما لااقل مطمئن هستم بالاتره

لطفا بی احترامی نکنید این تاپیک برای کسایی که به این علم علاقه دارن و دوست دارن آموزش ببینن و یا مشکلی دارن بخوان رفع بشه گذاشته شده شما که مایل نیستید اصلا برای چی ورود زدید من واقعا وقت آزادی ندارم که بخوام با شما بحث کنم یا شمارو قانع کنم

2738

تاپیک گذاشتی منم دلم میخاد نظر بدم

شما ظاهرا کلاقصدت از عضویت در سایت کسب درآمد از سادگی اعضای سایت هست که امیدوارم کسی سلامتی شو به خطر نندازه و برای رفع مشکلاتش بره پیش متخصصین معتبر 

نه امثال شما که نه سواد دارید نه وجدان

لطفا بی احترامی نکنید این تاپیک برای کسایی که به این علم علاقه دارن و دوست دارن آموزش ببینن و یا مشک ...

جنابعالی اصلا کدوم دانشگاه معتبر ایران یا جهان درس خوندی که ادعای درمان میکنی!!!!

اصلا چه مدرک معتبری حداقل از یه مؤسسه زیر نظر وزارت علوم داری؟

اصلا از جلو در دانشگاه رد شدی؟

یه مشت ک لاه بردار و دلال هستید که دنبال پول درآوردن از سادگي مردم هستید

فقط بلدید بگید طبع تون سرده گرمی بخورید 

تن ابوعلی سینا بدبخت رو تو گور میلرزه با حرف های شماها

تاپیک گذاشتی منم دلم میخاد نظر بدم شما ظاهرا کلاقصدت از عضویت در سایت کسب درآمد از سادگی اعضای سایت ...

عزیزم من تاپیک گذاشتم ولی نظر کسی رو نخواستم مخصوصا شما که هیچ عفت کلام ندارید وادعای باسواد بودن میکنیدکسی هم مجبور نکردم وارد این تاپیک بشه هدف و رسالت ما سلامتی مردم هست درمان ما همش گیاهی هستش وروغن درمانی ویه سری تغییرات توی برنامه غذایی هستش فکرنکنم که این چیزا تا حالا کسی رو کشته باشه من علت این جبهه گیریتون رو نمیدونم شما انگاراز اون دسته آدم های بیکاری هستید که تو تاپیک ها میچرخید و دنبال بحث کردن هستید لطفا خروج بزنید چون من دیگه جوابگوی صحبت های شما نیستم وقت من به اندازه ی کافی باارزش هست لطفا برای بحث کردن و سرگرمی خودتون وارد یه تاپیک دیگه بشید