2733
2739

سلام دوستان اگه بچه ای دارین که بدغذاهستش کوتاه قد یا لاغره عصبی و لجبازه و تو مسائل یادگیری ضعیف هستش احتمالا غلبه ی سودا یا بلغم داره که با اصلاح مزاج همه ی این ها برطرف میشه با فرستادن عکس زبان و قدو وزن هنگام تولدش اسکن بدنش انجام میشه ومشاوره رایگان بگیرید درخدمتتون هستم😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوست عزیز تا طب نوین هست طب قدیمی به چه کار میاد؟ از همین شما ها من زخم خوردم و بیماریم چندبرابر شد

حتما پیش متخصص نرفتین یا داروهاتون رو سرخود مصرف کردین نسخه نویسی کار هرکسی نیست نسخه هایی رو که ما مینویسیم زیر نظر بهترین اساتید نسخه نویسی با مدارک بین المللی هستش طب نوین و طب سنتی مکمل هم هستن طب نوین فقط میتونه بیماری رو کنترل کنه اما طب سنتی درمان قطعی برای تیرویید فشارخون کم خونی ناباروری هارو داره لطفا اطلاعاتتون رو درزمینه ی طب سنتی بالا ببرید

با وجود تحریمات دارویی خود دولت هم داره مردم رو برای استفاده از داروهای طب سنتی تشویق میکنه و واقعا هم نتیجه ی مطلوبی داره پسر خودم یک سالو نیمشه برای تب بالا ماهی یک تا دوبار بستریش میکردم یکبارهم تشنج کرد تو بیمارستان غیراز سرم و استامینوفن اون هم بصورت خوراکی چیزی نمیزدن بیشتر میگفتن پاشویه کن ماست بده بهش وازاین جور حرفا خوده دکتر به من میگفت داروی تزریقی استامینوفن برای بچه های زیر دوسال کم شده فقط برای اورژانسیا تزریق میکنیم 

خداروشکراز وقتی که وارد حوزه ی طب سنتی شدم بچم بستری نشد سیستم ایمنی بدنش ضعیفه مرتب طب میکنه با همون پیاز رنده شده کف پاش میزارم جوراب پاش میکنم عالی جواب میده یا گذاشتن حنا کف پاش البته زود میشورم چون دمای بدنو زود میاره پایین یا عرق کاسنی شاطره به بدنش میمالم دم نوش بومادران عالی بوده براش ایناهمه نسخه های طب سنتی هستش که خیلی بهتر از طب نوین ازش نتیجه گرفتم

2738
الکی تو ذهن مردم انداختن ک طب سنتی خوبه،جامعه روز ب روز رو به پیشرفته،اما اینا هنوز گیر کردن رو دوره ...

عزیزم همین جامعه پیشرفت کرده که رسیده به طب سنتی اگه دقت کنید الان داروخانه ها کلی داروی طب سنتی رو دارن درمان و پیشگیری از بیماری کرونا باهمین نسخه های طب سنتی بوده دود کردن اسفندو چکاندن قطره سیاهدونه یا بنفشه دربینی وکلی نسخه های دیگه که توی اخبار اعلام میکردن

تو بدن هرانسانی از چهارتا خلط تشکیل شده سودا بلغم صفرا و دم هستش هرکدوم از این خلطا اگه دچار غلبه بشن بدن با مشکلاتی مواجه میشه طبق گفته ی بوعلی سینا 95 درصد بیماریها از غلبه ی مزاج هستش و این ربطی به پیشرفت علم نداره مثلا همسر دوستم بیماری دو قطبی داره چندبار هم بیمارستان گلستان اهواز بستری شده و خوده دکتر گفته بود که سردی مغزش بالا رفته یعنی اینقد سردی بدنش بالا بوده که به مغزش زده که همون غلبه ی مزاج هستش و توصیه های پزشکیش این بوده که گرمیجات زیاد مصرف کنه

برای تشنج آدم بزرگسال راه حلی پیدا کردید ؟ بر اثر استرس و بو و نور و نزدیک پریود و ... اینطور میشه.

بله عزیزم طب سنتی برای هر بیماری درمان داره دود کردن کندر عالیه تشنج رو زود قطع میکنه برای مشاوره حتما باید مزاجش تشخیص داده بشه درمان برای هر نوع مزاج متفاوته عکس زبان قد وزن رو لطفا برام بفرستید تا مشاوره ی دقیقش رو براتون بفرستم

2706