2733
2739

بچه ها هزینه باشگاه واسه رشته بدنسازی و ایروبیک فرق داره؟

یه جا رفتم ۵۰۰ شهریه خودشه ۵۰۰ هم میگیره تمرینها رو واست بنویسه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برنامه هزینه جدا میگیرن و برای سانس هم جداس

اول بنظرم یکی دو هفته برنامه جامع باشگاهی بگیر رایگانه عادت بده خودتو ببین ااصلا دوست داری 

فقط اوایلش وزن اضافه میکنی ب مرورخوب میشه

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 

باشگاه با باشگاه هم متفاوته ...

یه باشگاه بدن سازی هست ۳۰۰ شهریه میگیره

یه باشگاه بدنسازی ۱۶۰۰

بستگی به خود باشگاه هم داره

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2738
برنامه هزینه جدا میگیرن و برای سانس هم جداس اول بنظرم یکی دو هفته برنامه جامع باشگاهی بگیر رایگانه ...

همشون برنامه جامع دارن؟

بهم‌نخندن بگم؟🤣

آخه تا حالا پیلاتس کار کردم نمیدونم اصلا خوشم‌میاد از دستگاه یا نه

همشون برنامه جامع دارن؟ بهم‌نخندن بگم؟🤣 آخه تا حالا پیلاتس کار کردم نمیدونم اصلا خوشم‌میاد از دست ...

والا من دوتا باشگاه عوض کردم داشتن اما خب من شوهرم برنامه مینویسه برام  

شما بپرس بگو برنامه جامع دارید؟میخوام ببینم علاقه دارم ندارم چجوریاس 

نمیخورنت بخدا  اگ نمیخوای وزنت دو برابر بشه بعد پیلاتس سریع استارت بزن ی ورزشیو یا پیاده رویی روزی یک ساعت وسطشم اب گرم بخور البته تند برای خرید و اینا پیاده رویی حساب نمیشه

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
برای برنامه هزینه جدا باید بدم؟

اره عزیزم جدا میگیرن

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
والا من دوتا باشگاه عوض کردم داشتن اما خب من شوهرم برنامه مینویسه برام     شما بپرس بگو ب ...

آخه اینجایی که نزدیکمه وقتی جوشون خیلی سمی بود دور هم میشینن پشت میز به بقیه میخندن😅 حالا امروز میرم تو کارش ببینم چی میشه

مرسی عزیزم از راهنماییت😘

آخه اینجایی که نزدیکمه وقتی جوشون خیلی سمی بود دور هم میشینن پشت میز به بقیه میخندن😅 حالا امروز میر ...

اگ این جو داره و حساسی نرو

من خودم از اونام ک دور میز جمع میشم میخندم   ولی اگ میدونی خوشت نمیاد و هی فکر و خیال میخوای پیش خودت کنی برو ی جای دیگ

ب سلامتی ولی الان برنامه نگیر شاید دوست نداشته باشی

اگ نداشت و ندادن ب من بگو برنامه جامع باشگاه خودمونو عکسش میفرستم برات

ی نصیحت اصلا گوشی نبر من گوشیم زدن ازم داخل باشگاه چون رخت کن دوربین نداره نمیشه فهمید کی بوده نبر کلا خودت راحت تری

نه حساس نیستم .ای وای چه بد نمیشد ببری داخل باشگاه نزدیک خودت باشه؟

والا از ما ی دختره هست لخت میاد باشگاه و هیکل روفرم و قشنگی هم ندارها 

ولی یک نفر باخودش گوشی میاره کولی بازی درمیاره ک این از من عکس گرفته و گوشیش چک کنید و این حرفا یبار ی خانومه هرچی میگفت بده میگف نمیدم کاشف ب عمل اومد خانومه عکس نود ب شوهرش فرستاده بود ت گالری بود   بنده خدا خجالت میکشید نشون بده اینم پیله دست اخرم همون خانوم بهش گف بابا لخت ت رو همه ت خیابون دیدن دیگ ناراحت چی و کی از ت عکس میگیره یه دوسه ماهی قهربود ولی باز برگشت

همه جا ازاین ادمایی سمی هست و برای راحتی خودت میتونی نبر یااگه تحویل میگیرن تحویل بده

2706