2733
2739

سلام بچه ها شوهرم و برادر شوهرم آرایشگرن داخل یک مغازه با هم کار میکنن کارتخوان ما ب اسم منه اما برادر شوهرم برای اینکه کارشون راحت کنه میخواد ب نام من کارتخوان برای خودشون بگیره آیا این کارش بعدها مشکل ایجاد نمیکنه یا اینکه یارانه ما رو قطع کنن چون اینجوری دوتا کارتخوان ب نام من میشه، واینکه مالیاتش چی میشه؟؟؟؟خواهش میکنم راهنمایی ایم کنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دهک شما بالا میره و قطعا روی یارانه ها تاثیر داره .مالیاتش راهم که خودشون بدن بازم دهک شما تغییر میکنه

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2728

وقتی کارت خوان بنام شماست خوب مالیاتم براشمامیاد به ضررتونه یارانتونم ممکنه قطع کنن اگربرادرشوهرت مالیاتونده بعدیه مدت جریمه میشی وخوددولت ازت میگیره

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
دهک شما بالا میره و قطعا روی یارانه ها تاثیر داره .مالیاتش راهم که خودشون بدن بازم دهک شما تغییر میک ...

ایشون اگرمیخواست مالیات بده به اسم زن داداشش نمیگرفت

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2738
ایشون اگرمیخواست مالیات بده به اسم زن داداشش نمیگرفت

ب هرحال مالیات براشون میاد و چون ب اسم استارتره خود برادرشوهر باید حساب کنه ، اتفاقا چون ی کارتخوان دیگه هم داره ، مالیاتشون را باید دوتا برادر باهم نصف نصف بدن...

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

منم داداشم مغازه کفش داره 

یه کارت خوان به اسم خودشه، یکی به اسم زنش 

یکی هم به اسم من 

مالیاتا رو خودش میده، ولی چون گردش پول تو حساب زیاده 

دهکتون می‌ره بالا، یارانه رو قطع میکنن 

الان نه خانواده داداشم نه ما 

هیچکدوم کالا برگ نداریم 

اگ تاپیک دعوا دیدین منو هم تگ کنین 😅🤭
ب هرحال مالیات براشون میاد و چون ب اسم استارتره خود برادرشوهر باید حساب کنه ، اتفاقا چون ی کارتخوان ...

نمیده برادرشوهره زروگه اگرمیخواست مالیات بده بنام خودش میگرفت

2706