2733
2734
عنوان

دروازه شمیران تهران چجور جاییه برای زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 49 پست
هنوز ندیدم عزیزم میخواستم ببینم محله ی خوبیه ؟حالا کدوم خیابونش بهتره؟

با پولی ک اینجا میخای بدی بری سمت اتوبان محلاتی دولاب بنظرم خیلی بهتره برو اون منطقه بگرد هم قیمتاش خوبه هم آدم هاش هم کلی پارک اینا داره، هم خیابونا بزرگتر و  خلوت تره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شپرا حل اختلاف هم اونورشه یادم رفت بگم بعد هر کی میخواد بره شهدا میاد اونجا یک طرفه رد میشه شلو غ می ...

اطلاعاتت جامع وکافیه فدات شم   

زیاد که خوب باشی باید بعدش ثابت کنی خر نیستی  
با پولی ک اینجا میخای بدی بری  سمت اتوبان محلاتی دولاب بنظرم خیلی بهتره برو اون منطقه بگرد هم ق ...

ممنون گلم ی نگاهی میندازم ببینم چجوریه ؟الان شما خودتون اتوبان محلاتی هستین؟

2731
با پولی ک اینجا میخای بدی بری  سمت اتوبان محلاتی دولاب بنظرم خیلی بهتره برو اون منطقه بگرد هم ق ...

الان نگاه کردم قیمتش خیلی پایین تر از دروازه شمیران هست یعنی جایه خوبیه ؟

الان نگاه کردم قیمتش خیلی پایین تر از دروازه شمیران هست یعنی جایه خوبیه ؟

داخل نقشه نگاه کن شمال خیابون کیانی، شرق خیابون دهم فروردین، غرب اتوبان امام علی و جنوب خیابون ده حقی

این لوکیشن مورد تاییدمه

زمین تا آسمان با دروازه شمیران فرق میکنه 

2740
عزیزم من همین سمت زندگی میکنم از نظر‌دسترسی‌چون مرکز شهره همه چی داره و کلا به بازار و...نزدیکی از ن ...

دروازه شمیران زندگی میکنی عزیزم؟

پس درازه شمرون بهتره معتاد که نداره ؟

یعنی چی معتاد نداره.... یه نفر یه چیزی گفت شما هم جدی گرفتیا... اتفاقا منطقه اصیل نشین و با اصالتیه... فقط یه بدی داره که تو طرح و ترافیکه هرجا میخوای بری باید طرح بخری.. وگرنه مرکزیت داره و به همه جا دسترسی داره

یعنی چی معتاد نداره.... یه نفر یه چیزی گفت شما هم جدی گرفتیا... اتفاقا منطقه اصیل نشین و با اصالتیه. ...

ممنون گلم دقیقا کدوم خیابون ش بهتره ؟

یعنی چی معتاد نداره.... یه نفر یه چیزی گفت شما هم جدی گرفتیا... اتفاقا منطقه اصیل نشین و با اصالتیه. ...

آخه یکی اینجا گفت جای خوبی نیست معتاد داره وگرنه من که نمیشناسم عزیزم اونجارو 

2706