2733
2739
عنوان

پدرمادرم قراره بیان خونم😭

1291 بازدید | 56 پست

من دوساله خونه پدرم نرفتم چون وقتی میرم پدرم و خواهرم دعوام میکنن و مجبور میشم یک هفته ای برگردم.

الان از سال ۱۴۰۱ نرفتم خونشون من ایلامم و اونا جنوبن.

اونا امسال ۴ بار اومدن خونم تو سرم گذاشتمشون ولی الان شوهرم دیسک کمر داره ۲۰ اردیبهشت زایمانمه خانوادم قراره از الان بیان پیشم شوهرمم دیسک کمر داره شغلش بناییه نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت ، از یه طرف خانوادمن دلم براشون میسوزه از یه طرف شرایط اقتصادیشو ندارم و همچنین پیش شوهرم ضایع هست اونا نمیگن من برم خونشون اما خودشون میان اینجا.

وقتیم میان در حد یک میلیون خرید میکنن برام، یبار ۲۱ روز موندن یبار ۴ روز یبار دو روز یبارم داداشم تنها اومد ۳ روز موند اینا فقط واسه سال ۱۴۰۲ بود. شما جای من بودید چکار میکردین😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به مادرت بگو الان شرایط مهمون داری ندارم اگه میشه بعدا بیایین

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2731
2740
مامانم میذاره کف دست بابام

بگو میخواییم بریم خونه خانواده شوهرم ازش مراقبت کنن چون من پا به ماهم نمیتونم مراقبش باشم 

ابنجوری به باباتم بگه دیگه مشکلی نداره 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
اگه بگم دیرتر بیاین کلا نمیان دست تنها میمونم برا زایمانم

خب پس برای زایمانت میخوای باشن هیچی نگو 

بگو میخواییم بریم خونه خانواده شوهرم ازش مراقبت کنن چون من پا به ماهم نمیتونم مراقبش باشم  ابن ...

کاش خانوادم خودشون از این شهر خونه داشتن😭 نمیدونی چقدر باعث خجالتم میشه پیش شوهرم بجا اینکه من برم خونه بابا اونا میان اینجا، شوهرم ۸ ساله کلا یک هفته خونه بابام نبوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب پس برای زایمانت میخوای باشن هیچی نگو 

کاهی پس انداز میکنم از پولای شوهرم الکی ب شوهرم میگم این پولارو بابام برام فرستاده تا فکر کنه خانوادم پشتمن😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706