2737
2739
اولین قدم:حرف زدن صمیمانه خودت با همسرتون دومین قدم:ببین از کی حرف شنوی داره سومین قدم:مشاوره رفتن

اولین قدمو ۸ساله امتحان کردم التماس کردم ک دست از زنای دیگه بکشه و بره سرکار .دومین قدمم جواب کسی نمیده ک کسی بخواد باهاش حرف بزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بره سرکار .زن نیاره خونه .لاشی نباشه.نره با زنا ...بخوره  حق طلاق و حضانت  ولی والا اگه ...

بعید میدونم همچین آدمی تغییر کنه یعنی تو میدونی خیانت کرده و با زنی بوده ولی میخوای زندگی کنی باهاش 

مگه باهم رابطه ندارید ک زن میاره خونه؟

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
2728
اولین قدمو ۸ساله امتحان کردم التماس کردم ک دست از زنای دیگه بکشه و بره سرکار .دومین قدمم جواب کسی نم ...

اخر عاقبت تو شبیه منه ،منم خیانت میکنه ده ساله تحمل کردم الان ب تنگ اومدم ،مهریه مو گذاشتم اجرا 

بعید میدونم همچین آدمی تغییر کنه یعنی تو میدونی خیانت کرده و با زنی بوده ولی میخوای زندگی کنی باهاش& ...

با چشم دیدم دلت خوشه ها.

آدم عوضی این حرفها حالیش نیست

اگه عوضشه فقط ب خاطر بچه ها

2740
با چشم دیدم دلت خوشه ها. آدم عوضی این حرفها حالیش نیست اگه عوضشه فقط ب خاطر بچه ها

یعنی دیدی ک با کسی بوده؟😐

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
اخر عاقبت تو شبیه منه ،منم خیانت میکنه ده ساله تحمل کردم الان ب تنگ اومدم ،مهریه مو گذاشتم اجرا  ...

من کجا باید برم ک مهریمو بذارم اجرا اما تقاضای طلاق فعلا ندم میشه کامل راهنماییم کنید

آره بابا توخونم گرفتمشون 

یا خدا😔بمیرم واسه دلت 

سخته آدم تو خونه زندگیش یکی دیگه رو ببینه ...چیکار میکردن ک تو دیدیشون

بعد چیکار کردی ؟

من کجا باید برم ک مهریمو بذارم اجرا اما تقاضای طلاق فعلا ندم میشه کامل راهنماییم کنید

اگه کارمنده در عرض یک روز یه چهارم از حقوقشو میتونی بگیری از ماه بعد میریزن ب حسابت ،ببین اول برو محضری ک عقد کردین بگو اجراییه میخام که مهریه مو بزارم اجرا ،اونجا هشتصد تومن ازت میگیرن اجراییه رو میدن ،بعد میری اداره ثبت ،بهت میگن تو حساب بانکیاش چقد پول دارع ،خونه و ماشین و زمین اگه ب نامش باشه بهت میگن ،همش رایگانه تو ثبت هیچ پولی ازت نمیگیرن ،همون روزم همشو برات توقیف میکنن ،صبح ساعت هفت اونجا باش ،ساعت دو همه ی کارات تمومه ،دیر بری میافته ب فرداش ،اگه ماشین داشته باشه یه برگه میده میری راهور ماشین ازش میگیرن 

2706