2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه زیادی مثبته مبارک باشع..چند روز تاخیر داشتی؟

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2728
فک کنم بیست پنج روزی میشه

خوب تونستی تا الان تحمل کنی همین الان برو آز بگو تیتر بتا ازت بگیرن جوابشو برام بفرس ذوق کنم😁😍

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2740
خوب تونستی تا الان تحمل کنی همین الان برو آز بگو تیتر بتا ازت بگیرن جوابشو برام بفرس ذوق کنم😁😍

ن چون سه ساله منتظر بودم فکرشم نمیکردم 

خدایا شکرت❤️مواظب تو دلیم باش صحیح و سالم بغلش کنم خداجونم
ن چون سه ساله منتظر بودم فکرشم نمیکردم 

عزیزم خیلی برات خوشحال شدم😍ایشالا سالم بغلش کنی..ب دلم افتاده دختره راستی الان میتونی بری سونو قلب

مبارک باشه عزیزدلم،ان شاءالله صحیحو سالم بغل بگیریش😍

برای باردار شدن منم دعا کن

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
2706