2737
2739

سی سالمه بعد دیسک دارم ناامیدم بچه هم ندارم نمی‌دونم چیکار کنم اصن ب مسئولیت هاش ک فکر میکنم دیوونه میشم. من خیلی زندگی سختی داشتم دیگه نمیکشم کاش یک شب بخوابم و دیگه بیدار نشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودم خیلی سختی کشیدم میگم اون بچه رو با چ روحیه ای بیارم آخه چ گناهی کرده نمی‌دونم چ کنم از طرفی سنم ...

عزیزم اگه دسک کمر داری خوب ممکنه یه کم اذیت بشی..با دکتر مشورت کردی؟ بله بچه مسءولیت داره ولی شیرینی هم داره...

اگه نمی تونی بیاری می تونی از پروزشگاه یه بچه قبول کنی...ولی بچه خود آدم یه چیز دیگه است..چون از ته قلبت دوستش داری با کمال میل کاراشم انجام می دی..

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
خودم خیلی سختی کشیدم میگم اون بچه رو با چ روحیه ای بیارم آخه چ گناهی کرده نمی‌دونم چ کنم از طرفی سنم ...

بیخیال من تو سن ۲۳ سالگی تصمیم گرفتم بچه نیارم اتفاقا همسرمم دوست نداره بچه حوصله وقت باید براش صرف کنی . وگرنه درست تربیت نشه انگل میشه تو جامعه 

. اهل مناظره و اثبات . تاریخ خوان . نقاش
2740
نمیخام دخالت کنما ولی هرچی سن می‌ره بالا آدم بی حوصله میشه ینی برای من اینطوری بود

منم و شوهرمم تصمیم داریم هیچوقت بچه ای به این دنیا نیاریم چون خودمون هم خیری از زندگیمون ندیدیم و فقط زجر کشیدیم

لطفا واسه شادی روح عزیزای آسمونیم ، صلوات بفرستید  💔
نمیخام دخالت کنما ولی هرچی سن می‌ره بالا آدم بی حوصله میشه ینی برای من اینطوری بود

من از اولشم بچه دوست نبودم نمی‌خوام و دخالت اطرافیان تو بچه دار شدنم منو کاملا منزوی کرده با همه قطع روابط کردم

من از اولشم بچه دوست نبودم نمی‌خوام و دخالت اطرافیان تو بچه دار شدنم منو کاملا منزوی کرده با همه قطع ...

درسته منم هرجا میرم میگن بچه نداری نمیاری بطوری هم بعضی ها میگن انکار مشکلی دارم اگر دخالت بقیه نبود ب هیچ عنوان ب فکر بچه آوردن نمیفتاذم حاظرم تااخر عمر بی بچه باشم ولی وقتی میرم جایی میبینم خاهرشوهرم جاریم همه بچه دارن و سرگرمن من تنهام یجوری میشم

درسته منم هرجا میرم میگن بچه نداری نمیاری بطوری هم بعضی ها میگن انکار مشکلی دارم اگر دخالت بقیه نبود ...

کاش میشد سر اونایی که تو زندگی آدمم از بیخ قطع کرد 😁

2706