2733
2739

وا باشگاه خودش بوفه داره چطور میخوای چیزی بفروشی اجازه نمیدن ک

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باشگاهی که من میرم هیچ کس هیچی نمیخوره اصن نمیخرن

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
 باشگاهی که من میرم هیچ کس هیچی نمیخوره اصن نمیخرن

چرا😑

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
چرا😑

نمیدونم 😂انگاری از دلشون نمیاد من از ساعت ۳میرم تا ۶ هنوز ندیدم کسی ازین بوفه چیزی بخوره

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
2740
نمیدونم 😂انگاری از دلشون نمیاد من از ساعت ۳میرم تا ۶ هنوز ندیدم کسی ازین بوفه چیزی بخوره

همون خسیسن پس😂😂😂😂..جلوشون همه چی بگیر بخور تا هوس کنن😂..چند وقته میری باشگاه؟

اجاره کردم

جدا..عالیه پس موفق باشی

من ترجیح میدم بعد اون همه زحمت اب هویج نخورم😁

ولی میتونی پک غذای رژیمی بفروشی جوابه

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
همون خسیسن پس😂😂😂😂..جلوشون همه چی بگیر بخور تا هوس کنن😂..چند وقته میری باشگاه؟

تو باشگاه چون دوبله حساب میکنن نمیخرن منم پارسال باشگاه میرفتم اصلا ندیدم کسی از بوفه چیزی بخره 

2706