2733
2734
عنوان

مدیر ساختمونمون ک ی خانمه ازشوهرم خاسته بوده ک باهاش باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1721 بازدید | 54 پست
دقیقامن اصلا این چیزا رو باور نمیکنم  مردها خیلی زرنگن

بخدا به قران راست میگما سال پسش با شوهرم رفته بودیم پارک بعد دختره جلو چشم خودم میخواست به شوهرم  شماره بده شوهرمم از بس شکموعه اصلا حواسش نبود 😂😂😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنه قیافه ای نداره بعدشوهرم کلی دختر زیردستش کارمیکنه چراباید بره بای پیرزن رفیق شه ؟

من فقط گفتم هر زنی کرم بریزه عشوه بیاد از راه بدر می‌تونه کنه خودتم میگی ناخن کاره دیگه ازیناس که به خودشون میرسن بعدم به قشنگی یا جوانی نیس 

2728
من فقط گفتم هر زنی کرم بریزه عشوه بیاد از راه بدر می‌تونه کنه خودتم میگی ناخن کاره دیگه ازیناس که به ...

ن واسه این خانمه ک شبیه میمونه من ک متوجه نشده بودم ب شوهرم پیشنهاد داده من فقط از پیاماش متوجه شدام ک ب خانمه گفته بود من زنو بچه دارم از این ب بعد کاری راجب ساختمون بود باخانمم تماس بگیرید شماره منم داده بود و زنه رو بلاک کرده بود

چراباید از جریانی ک من خبر نداشتم میتونست باهاش ارتباط داشته باشه 

اها ۵۳ هست خوب ۱۷ سال بازم فرق نمیکنه 

شوهرمن ب دید ی زن سن بالا نگاهش میکرد ۱۷ سال از نظرشماشاید زیاد نباشه از نظر شوهرم سنش بالاس اون ب خودش میگه من سنی ازم گذشته دیگه ب ی خانم بااین سن میگه پیر

2738